Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymyte felgi oraz opony mocnym APC, usunięta smoła, wyglinkowane, nałożony Duragloss #601 i na to 2 warstwy Duragloss #111. Po spolerowaniu wosku, nałożyłem grubą warstwę Endruance na noc, coby opona porządnie nasiąknęła od tegoż preparatu, a jutro ściągnę nadmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-orange pre-wash+surfex hd pianownicą

-mycie PB slick&suds

-VP T&G remover

-glinka bh sofr

-Cleaner wolfgang na niebieskim 3M

-sealant wolfgang ręcznie.

Na wiosnę czeka mnie mała korekta zółtym korkiem,także będzie jeszcze poprawa ;)

 

tndsc0056.jpg

tndsc0008z.jpg

tndsc0011.jpg

tndsc0014.jpg

tndsc0015.jpg

tndsc0017.jpg

tndsc0018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja się trochę styrałem dzisiaj. Swojemu Chevy Trans Sport sprawiłem kompletne mycie i nabłyszczanie autka, pranie podsufitki, pranie podłogi, czyszczenie i nabłyszczanie środka, pranie siedzeń....

zeszło się właściwie 6 godzinek. Dawno się tak nie zmachałem. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja się trochę styrałem dzisiaj. Swojemu Chevy Trans Sport sprawiłem kompletne mycie i nabłyszczanie autka, pranie podsufitki, pranie podłogi, czyszczenie i nabłyszczanie środka, pranie siedzeń....

zeszło się właściwie 6 godzinek. Dawno się tak nie zmachałem. :kox:

Kompletne mycie z nabłyszczaniem to chyba na bezdotyku, bo w innym wypadku ciężko to wszystko zrobić w 6 godzin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech dniach szukania fachmana od wymiany mechanizmu szyb elek. i zamówieniu nie tego mechanizmu przez sklep co trzeba dziś odstawiłem Audi do ASO SEAT'a wreszcie znowu szyby latają jak nowe :D Koszt wymiany ostatecznie od przełknięcia, choć nie powiem miał być nowy stuf do auta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.