Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

michal88, to tym bardziej niech Ci montują TT.

 

A w temacie: cytryna wreszcie umyta:

#1: Magi Foam

#2: dwa wiadereczka i 3-krotne mycie rękawicą.

#3: ostatni program na bezdotyku w celu usunięcia nieszczęsnych białych kropek :?

no i jakoś to w końcu wygląda :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaLDZ, Podobnież na aleksandrowskiej przy Traktorowej również można z własnym wyposażeniem gdy nie ma ludzi. natomiast przy Techo zawsze jestem w dzień gdy ludzie się kręcą lecz nie ma żadnych kolejek i jeszcze nikt się nie przyczepił. Wręcz raz nawet Pan , który pilnował zaagadywał o aucie i podpatrywał cóż to za dziwne mycie z wiadrami :P

Pavlik, nie wiem czy potrzebuje tego gadżetu , zawsze pamiętam o schłodzeniu silnika . Nawet już mierzyłem czas wjazdu na parking i samego procesu parkowania oczywiscie bez dotykania gazu i sama ta czynnośc trwa minute . Następnie w zależności od tego co wcześniej robiłem chłodze o kilkudziesięciu sekund do minuty/dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie bezdotyk :) ... fajowo wygląda 4 dniowe Coli...

 

Też miałem przyjemność podziwiać 3 dniowe Coli( u mnie 476 ) na bezdotyku :D, w sobotę nałożony ... jeżdżony w deszczu ~100km, w niedzielę wyglądał jak przed sobotnim myciem :thumbdown: w poniedziałek nie wytrzymałem i odwiedziłem bezdotyk - auto spryskałem z lekka pianą VP ns + ostatni program mycia = :shock: czegoś takiego nie widziałem, mega odpychanie wody :good:

 

obok stali chyba Bułgarzy, pucowali jakieś dwa autka - nie mogli się napatrzeć co się dzieje z wodą na moim aucie :kox::lol:

 

generalnie super ten 476 zarówno jak chodzi o nakładanie i efekty :good:

 

 

A dzisiaj z rana umyłem ojcu auto bo mieli jechać na pogrzeb, mycie + QD po, plastiki i opony Perl, odkurzanie środka - fajnie wyszło :)

 

wieczorem jak ojciec wrócił - patrzę a auto jakieś zabłocone więc pytam co jest a on, że już jest czyste bo wraca właśnie z myjni :-]

 

zakopał się na jakiejś wiosce i musieli go wyciągać :zly: dobrze, że nie widziałem jak wyglądał przed myciem, bo bym się chyba załamał :acute:

 

no i jak tu cieszyć się czystym autem?

 

sąsiedzi powiedzą - ledwo kupił i już sprzedaje :lol: bo zazwyczaj przed sprzedaniem się pucuje kilka razy w tygodniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przy aucie ale zabawki do auta .

 

Mianowicie odwiedzona wulkanizacja coby sprawdzić jak się zakupione kółka mają .

Później ponowne poszukiwanie gum na lato .

 

A na nocce trzeba będzie się pobawić od wewnątrz z felgami bo mega zapuszczone, chyba nigdy nie czyszczone - tak wyglądają :shock:

 

Także karcher i środek do felg w rękę i jedziemy :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu zabrałem się za felgi na nowy sezon, wyszło takie coś:

 

Stan początkowy:

imgp4927.jpg

 

imgp4929m.jpg

 

Efekt po Bliberry średni...

imgp4939p.jpg

 

więc sięgamy po Blue Gel :good:

imgp4943.jpg

 

Efekt dużo lepszy.

imgp4955m.jpg

 

IronX

imgp4967y.jpg

 

T&G

imgp4983.jpg

 

imgp4983l.jpg

 

imgp4986y.jpg

 

Glinka się wiele nie zmęczyła ;)

imgp5000v.jpg

 

Efekty:

imgp5024r.jpg

 

5050a.jpg

 

imgp5028o.jpg

 

Jeszcze lekka korekta lakieru i wosk :) w końcu normalna pogoda :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.