Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ladna cytrynka! :good:

Mam sentyment ogolnie do cytrynek. Kiedys spedzilem 120000km na pokladzie jednej i chyba nigdy mnie nie zawiodla :P

 

A ja przy swoim sie dzisiaj wypieeeeeerdzielilem :(

Otwieram drzwi, wysiadam i stawiam nogi ktore mi odjezdzaja spod tylka..

Dobrze ze bialas caly, gorzej z lokciem :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zaczynam wszystko szykować do rozpoczęcia sezonu, pod koniec tygodnia odbieram nowe felgi, a dziś odebrałem inny stuff:

 

czerwone dywaniki i nakrętki z kutego alu, będą ładnie kontrastować z białą felgą :D

 

tibi.jpg

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, odpukać, moja rownież świetnie się sprawdza w miejskiej dżungli . Chociaż nie jestem pewien czy ten silnik zrobi taki przebieg bez awarii ( przypadkopo zdublowałem post, w edycji nie widze funkcji usówania postów, także jeśli jakiś miły administrator mółby mnie wyręczyć będę bardzo wdzięczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal88, zaraz po zakończeniu gwarancji, zaopatrz się w Turbo Timer i podczas przeglądów koniecznie dopytaj się, czy wymieniają wszystkie filtry, bo mi przy 30tys. powiedzieli, że filtra powietrza się nie wymienia :dontknow: (silnik 2.0HDI, 150KM FAP), oczywiście kazałem wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.