Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

minetoo, Tak, cudowne... muszę się doposażyć w pady, bo biały Flexipads 135 miał śmiesznie mały styk, więc większość robiłem żółtym 3M z FG500. No ale pierwsze koty za płoty :lol: Problem to brak miernika, bo samochód kiedyś był polerowany i nie wiem na ile mogę sobie pozwolić.

 

Pavlik, Muszę sprawdzić, bo nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem to brak miernika, bo samochód kiedyś był polerowany i nie wiem na ile mogę sobie pozwolić

Mało profesjonalnie to zabrzmi ale.....obserwuj morke.

Jak zniknie to zbliżyłeś się do granicy bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem opony na felgi,oddałem błotnik do spawania, dolałem płynu do spryskiwaczy, zmieniłem żaróweczkę podświetlenia deski ( ja piiiii. ile mnie z tym zeszło...), odkurzyłem jako tako i zrobiłem mały teścik Motipa. Trzeba przerobić klosze na JuEsEj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem auto od mechanika - 200 zloty za nowy mechanizm wycieraczek..... a mial byc zestaw nowych kosmetykow...

 

 

:shock::shock::shock: Do mnie liczą 550 po zniżkach, porządnych zniżkach :cry: A naprawiałem już go 2 x po 150 zł żeby teraz był do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.