Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam troszke pogrzebałem w dziupli

 

Na pierwszy ogięn poszło rozebranie laguny po ostatnim słupie uderzonym na swoim placu gdzie teoretycznie moge jeździć na pamięć z zamkniętymi oczami. A jednak

 

766b539a3a31dc5bmed.jpg

 

O brudne i porysowane auto prosze sie nie czepiać gdyż nie dawno je kupiłem i narazie doprowadzałem technicznie do stanu ładu i składu :P

 

Natęspnie w innym aucie zabrałem sie za korekte ( chociaż jak to napisał kolega

 

Pavlik siarczany mróz mi bardzo uniemożliwia ta pracę :P ) poniżej efekt 50/50

 

39394feedabf05b2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fireman, mam nagrzewnice gazową, ale sam widziałeś że dziupla nieszczelna więc za wiele to nie daje. Jakoś do wiosny sie przemęcze, plus jest taki że do 15/16 non stop świeci słońce na nią wiec w tych godzinach można wyrobić jeszcze. Poźniej to albo 0,5 na głowe albo zwijanie manatków i do domu na forum posiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale właśnie siedzę przy algebrze....

 

A to dziwne że przy algebrze siedziśz a w ciągu 5 min odpowiadasz na posta :lol: Chyba że wykłady masz na forum wrzucone :P

 

fireman, jak słoneczko świeci to jeszcze nie jest tak tragicznie. Ale pocieszam że nie długo wiosna i jakiś remont sie zrobi to wtedy może jakiś mini spocik i razem jakieś autko sklecimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariello01, niech się ciepło robi jak najbardziej bo ja brudnym jeżdżę :thumbdown:

Jak najbardziej można coś wysmarować, daleko nie mamy :D

 

A żeby nie było pełnego OT, umyłem wczoraj jedną szybę od wewnątrz bo mi koleżanka na złość zrobiła i jak zaparowała to zaczęła sobie rysować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariello01, niech się ciepło robi jak najbardziej bo ja brudnym jeżdżę :thumbdown:

Jak najbardziej można coś wysmarować, daleko nie mamy :D

 

A żeby nie było pełnego OT, umyłem wczoraj jedną szybę od wewnątrz bo mi koleżanka na złość zrobiła i jak zaparowała to zaczęła sobie rysować :kox:

 

Zła kobieta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fireman Pewnie nie jeden Ci teraz zazdrosci... :-]

 

[ Dodano: 1 Luty 2012, 18:15 ]

Może nie do końca ja ją obszyłem,ale przyczyniłem się do tego, O ;) : Kiermana zmieniona na 3 ramienną i obszyta :

kieroa.jpg

kiero2.jpg

kiero3.jpg

Teraz by pasowało do niej jakieś smarowidło fajne,coś co by ją delikatnie nabłyszczyło,odświeżyło i zrobiło z niej mniej śliską. Znacie,używaliście na kierownice jakiś fajnych,dobrych produktów tego typu ? Póki co narazie smarnąłem ją delikatnie ziają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie ja, a chłopaki z Autobeauty.pl , ale w końcu civic wygląda tak:

 

Obrazek

 

 

a nie mówiłem ?

 

Natęspnie w innym aucie zabrałem sie za korekte ( chociaż jak to napisał kolega

 

Pavlik siarczany mróz mi bardzo uniemożliwia ta pracę :P ) poniżej efekt 50/50

nie wk@&^#... mnie...jeszcze Wam pokażę :D jutro elektryk przychodzi zakładać lampy 8-) już niedługo :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fireman Pewnie nie jeden Ci teraz zazdrosci... :-]

 

[ Dodano: 1 Luty 2012, 18:15 ]

Może nie do końca ja ją obszyłem,ale przyczyniłem się do tego, O ;) : Kiermana zmieniona na 3 ramienną i obszyta :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz by pasowało do niej jakieś smarowidło fajne,coś co by ją delikatnie nabłyszczyło,odświeżyło i zrobiło z niej mniej śliską. Znacie,używaliście na kierownice jakiś fajnych,dobrych produktów tego typu ? Póki co narazie smarnąłem ją delikatnie ziają. ;)

 

Masz niezłe średnie spalanie jak na diesla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.