Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No widać że CI się nudziło.. Ciekawe będa efekty jak odbierzesz kamerkę :good:

 

Kamerke juz mam ale zapomnialem zamowic najwazniejszej podpinki pod statyw :wallbash:

Mam mocowania na kask, przyssawki do auta itp. Zapowiada sie bajerancko ale najpierw musze sie obslugi nauczyc :P

Jakosc filmow jak narazie dla mnie jest super. :D

 

_Makki_, piekna robota :) powiedz mi co ile (jak czesto) myjesz auto ? masz jakies "dni" czy po prostu jak mocno sie ubrudzi ?

Jak jestem w domu to co weekend :)

 

mało brakło a mielibyśmy tu relacje niczym w PSB :ad:

swoją drogą zastanawia mnie czy taka ilość rudej na dość młodym aucie to normalne??

muszę obejrzeć dokładnie swoje ale na czarnym będzie chyba kiepsko wyłapać takie malutkie ogniska

Im ciemniejszy lakier tym trudniej to widac. Ale mozesz to wyczuc pod palcami.

Wiekosc osob zbiera to poprostu glinka.

Ten nalot, tak jak juz tutaj napisane, lotna rdza itp to zmora szczegolnie tutaj w skandynawii gdzie jezdzi sie na kolcach w zimie. Ale takze jezeli auto jezdzi w miescie gdzie sa tramwaje, pociagi. Kiedys robilem srebrne auto ktora stoi niedaleko torow kolejowych. Ojj IronX mial co robic :-]

 

_Makki_, nie myślałeś, żeby polakierować tylny znaczek na czarny połysk ?

Myslalem ale chce takie ringi jak ma np w orginale RS6 C6 w pakiecie czern. Przod i tyl w czarnym macie. Ciezko to zdobyc. A ASO nie ma pojecia o co mi chodzi :P

I jakos tak w sumie zapomnialem. Ale teraz w PL moze cos wykombinuje.

Cos takiego:

91ca1c269f23938d.jpg

 

b3b3b8b29f8e52c3.jpg

 

już zakupiłem dzięki. wbrew pozorom rękawiczki to ważna sprawa- można sobie oszczędzić podrażnienia skóry itd. zwykłe silikonowe są cienkie i łatwo pękają a te sa o wiele wytrzymalsze i fajnie się w nich pracuje ;)

Rekawiczki to podstawa, szkoda rak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ale chce takie ringi jak ma np w orginale RS6 C6 w pakiecie czern. Przod i tyl w czarnym macie. Ciezko to zdobyc. A ASO nie ma pojecia o co mi chodzi

I jakos tak w sumie zapomnialem. Ale teraz w PL moze cos wykombinuje.

 

Ja już kupiłem farbę czarny mat, także u mnie też znaczki będą w tym kolorze. Ale na białym będzie jeszcze lepiej wyglądać. Jak zrobisz to wrzuć foty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na tył nie chciałem takiego dawać i myślałem, żeby pyknąć na czarno + civic, wtedy tył zrobiłby się czarny (ciemne szyby też są) i naklejki robiłyby taki kontrast

 

to może coś w tym stylu? ;)

 

5637960287_aff5c90586.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie moje ale znajomego ;) DUŻE 50/50 ;) Z prawej strony cliner, wosk, dresing na plastiki, koła nawoskowane i również dresing ;) a z lewej strony nic :-] tylko umyte, zobaczymy jak to będzie przy takich warunkach pogodowych wyglądać ...

zdjcie0506t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.