Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

W Avensisie w środku jest ciemno z fabrycznym oświetleniem, więc zamontowałem panel LED... Miało być światło białe, wyszło niebieskawo-zielonkawo-białe, ogólnie jak w prosektorium :/ Nie lubię tego światła :/ Ale przynajmniej widać co jest w środku auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Bialas nie myty od 4-5 tygodni

 

To jest nie do przyjęcia :D ,ale jak umyjesz to nie poznasz auta :)

Heh, ostatnio jakos doszedlem do wniosku ze brudne auto wyglada jakos tak agresywniej :):oops:

Ale tak na serio to nie umylem bialasa od momentu kiedy mialem male spotkanie z rzeczoznawca, ktory swoja szmatka jezdzil mi po masce, drzwiach i tylnej klapie. Narobil takich swirli ze jak jest brudny to tego nie widze :) A wiadomo czego oczy nie widza..

Ale juz po powrocie z PL bedzie mala korekta i bialas zasmakuje SV Insignis V2 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, A Evo z takim typem zawalczył i wygrał darmową korektę :D

Wiem czytalem.. Ja bylem troche przygotowany na typa wiec auto bylo umyte 2 godziny przed wizyta pana wszystkowiedzacego. Ale co zrobic jak goscio przyniosl swoja szmateczke i cos tam musial jeszcze po swojemu poprzecierac. Tak jakby na bialym bylo co ogladac :lol:

Musialem byc grzeczny bo chodzi o duza kase.. :-]

Evo i wax-master ogladali to cudo na moim lakierze w wakacje i spolerowac tego czegos sie nie dalo.. Teraz Statoil mi za to slono zaplaci :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnichu, fajna relacja, przyjemnie się obejrzało :)

 

vanquisz, ja mam LEDy w środku, i tak jak już ostatnio pisałem, musisz uważać, żeby to nie było niebiesko białe trupie światło, bo jak w prosektorium można się czuć wieczorem, nie podoba mi się to u mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.