Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Parę dni temu zakończona polerka rantów felg letnich

 

 

Dzisiaj: Odkurzanie + PB NL na plastiki :) - nie wiem jak wyszło bo ciemno było a lampka słaba :(

+ polerka lakierowanych ramion felg letnich AG PR+AG SRP ale słabo wiec będzie poprawka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś kupiłem wycieraczki Boscha eco to zrobiły 2 przejazdy po szybie i je oddałem. Skakały jak wściekłe i nic nie zbierały. Pojechałem po Valeo i mam spokój.

miałem płaskie Valeo po 40zł za sztuke-normalne były. kupiłem teraz płaskie chińczyki po 20zł/szt bez znaczenia jaki rozmiar-normalne ;D jedynie ostatnio zaczęły lekko popiskiwać w jednym fragmencie szyby. nie jest to ciągłe więc może sie układają. zobaczymy jak będize z trwałością.

a do tematu- jutro polerowanko szyb sonaxem, bo sie porysowały od szczotki na myjni. lakier do korekty więc wziąłem szczotke to na szyby trafiło :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie karcherem, aktywną pianą i szamponem z woskiem .

dressing na opony .

Umyte wnęki drzwi, miejsce przy korku wlewu paliwa, progi w górnej części (po uchyleniu drzwi) oraz gumowe dywaniki .

Wyrównałem także ciśnienie na nowym kompresorze stacji :D

 

Ps. ten szamponik z woskiem nieźle kropelkuje nawet po czasie :o na drugi raz jakieś foto zrobię :-]

 

Ps2. wczoraj jeszcze wyciągnięte parę plasticzków wnętrza do malowania .(Jako dodatki do ogólnej koncepcji auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatarłem pompę paliwa... :zly:

 

Pusty bak?

 

Dokładnie. Niestety nie działa mi prawidłowo wskaźnik poziomu paliwa i wszystko wskazuje na zajechaną pompę. Całe szczęście, że sąsiad z klubu Mondeo ma anglika na części i tą pompę mi za 50 zł odpsrzeda :good: No ale i tak w plecy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.