Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Stwierdzilem, ze szkoda auta krzywdzic na pol roku czarnymi stalowkami, wiec zanabyłem drugi komplet alu, takie akurat na zime. Wieczorem w planach mycie i polozenie na nie CG Wheel Guard ;)

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zalozone nowiutki stalowki z oryginalnymi kołpakami, na ktorych odebralem auto, ale stwierdzilem ze zima tez ma jakos wygladac. A ze te mi wpadły w rece praktycznie za darmo, to sie nawet nie zastanawialem ;)

 

A w temacie to pojechalem wlasnie opłukać woza na bezdotyku i umylem nowe/stare alu Atackiem Autolandu. W weekend trzeba bedzie sie porzadniej nimi zajac, ale poza pyłem z klockow nie maja zadnych defektow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207 z samochodem kupiłem nóweczki alu na zime i niestety po 4 sezonach sól zrobiła swoje, lakier łuszczył się i pojawiały sie purchle. Przed obecnym sezonem felgi odwiedziły lakiernie i mam nadzieje, że do konca kadencji tego auta nie bedzie z nimi problemu 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem, nałożyłem dressing na opony, odświeżyłem kokpit, wymyłem gumowe dywaniki, przeleciałem mazidłem uszczelki(jak zawsze po myciu) oraz umyłem szybę tylną i przednią od wewnątrz bo były zatłuszczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocolino wszystko pieknie kropli a szyby nie....nie drażni Cię to? :lol:

 

I to jakkkk :P Na wiosnę leci Gtechniq G3 ;)

@cocolino

G3 dobrze sprawuje się w domu, na łodziach, helikopterach ogólnie na powierzchniach które nie są poddawane ścieraniu np. wycieraczkami.

Do użytku na auta najlepiej sprawdza się G1, nakładasz raz i zapominasz o aplikacji czegokolwiek na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 przechodzi kuracje "zimową" i zabezpieczenie na trasę.

Na chwile obecną:

-orange Pre-wash z P.A 1:10

-APC predator i BH surfex wszędzie gdzie się dało

-felgi Rim Cleaner+ od 4nano

-opony APC

-smoła Autosmart Plus-10

-mycie Rise&Shine 50ml/10lwody

-glinka ValetPro z poślizgiem woda+DG #901

 

Jutro:

-lakier przygotowany AF Rejuvenate na rotacji, LSP FK1000p

-felgi to samo

-wnętrze APC, gruntowne odkurzanie i PB NL na plastiki, zapach Balboa bubblegum

-Plastiki pod maską, opony, plastiki zewnętrzne - AG BC, PB B&B Gel, PB TR

 

Będzie pięknie 8-)8-)8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocolino wszystko pieknie kropli a szyby nie....nie drażni Cię to? :lol:

 

I to jakkkk :P Na wiosnę leci Gtechniq G3 ;)

@cocolino

G3 dobrze sprawuje się w domu, na łodziach, helikopterach ogólnie na powierzchniach które nie są poddawane ścieraniu np. wycieraczkami.

Do użytku na auta najlepiej sprawdza się G1, nakładasz raz i zapominasz o aplikacji czegokolwiek na szybę.

 

Właśnie tak się zastanawiałem nad G1 po tym, co wyczytałem na Waszej stronie, z resztą jak się zrobi trochę cieplej to zadzwonię bo mam parę pytań ale to za jakiś czas. Tymczasem, z tego co widać na yt i G1i G3 dają radę. Zobaczymy jak sytuacja się miewa z deklarowaną przez producenta trwałością :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.