Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To musiało kiedyś wyjść :-]

 

... i zawsze wychodzi od ludzi ze "slaska" :)

Ja też mam dystans, bo mam rodzinę w Sosnowcu i daleko mi do "konfliktu". Chodziło mi tylko o geograficzną poprawność, bo potem ludzie w ankiecie "miasta ze Śląska" odpowiadają Sosnowiec czy Dąbrowa Górnicza, co jest po prostu niewiedzą. Absolutnie nie mówię że coś jest gorsze czy lepsze ;). Tak więc no offence, Domel. :good: EOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiało kiedyś wyjść :-]

 

... i zawsze wychodzi od ludzi ze "slaska" :)

Ja też mam dystans, bo mam rodzinę w Sosnowcu i daleko mi do "konfliktu". Chodziło mi tylko o geograficzną poprawność, bo potem ludzie w ankiecie "miasta ze Śląska" odpowiadają Sosnowiec czy Dąbrowa Górnicza, co jest po prostu niewiedzą. Absolutnie nie mówię że coś jest gorsze czy lepsze ;). Tak więc no offence, Domel. :good: EOT :)

 

A to sosnowiec czy dabrowa to jest co, ze pozwole sie zapytac, jak nie slask?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto umyte oraz odkurzone. Moi pomocnicy to DG 901, CK Quik Shine, Perl, Meg Glass Cleaner, Meg Gold Class Rich Leather, AG Interior Shampoo.

 

pc150114.jpg

 

Miny sąsiadów widzących mnie, myjącego samochód w temperaturze -1'C - bezcenne :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żaba z pomocą Sebastiana z SNB Łódź i mojej skromnej osoby doprowadzona do ładu i składu, gotowa do zimy:

 

Felgi i opony: DG Tyre Cleaner, VP Bilberry, PB Wheel Sealant + Nielsen Brilliance

Nadkola: CG Bare Bones

Lakier: wpierw Megs APC + pędzel na detale, potem myju myju na 2 wiadra, kolejno DJ Lime Prime i jako LSP - Wolf's Chemicals Body Wrap

Uszczelki i plastiki: AF Revive (uszczelki), Koch-Chemie Plastic Care (plastiki)

Środek: VP Interior APC, PB Natural Look, Cquartz Perl 1:4 (progi)

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier: wpierw Megs APC + pędzel na detale, potem myju myju na 2 wiadra, kolejno DJ Lime Prime i jako LSP - Wolf's Chemicals Body Wrap

 

Nie zdziw się jak zabezpieczenia szybciutko nie będziesz miał ;)

 

"Dzięki" DJLP ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałem chyba nie raz że jedyne przygotowanie pod Body Wrapa to albo Wolfs Chemical Shine & Seal albo IPA. Innej opcji nie ma,jeżeli chcemy cieszyć sie z prawidłowego działania i trwałości BW.
najwyżej znowu się go położy, na golasa ;)

 

w każdym razie nie robię z tego problemu jak zejdzie szybciej przez DJLP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.