Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gruby_RS, w sumie to dobrze mówisz,bo nie widziałęm tu jeszcze wyczyszczonej suszarki. :) Tak tak,dmucha elegancko,lepiej i wcześniej z dołu i ciągnie bez przycinania. :) No i do takiej wychuchanej turbiny teraz śmiało jakiś program będzie można zapodac... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu potrzeba było, żeby się do turbiny dobrać, rozłożyć, wyczyścić i złożyć?

 

Majac turbo na stole i troche wprawy to max 2h roboty. Osobiscie polecam pomoczyc dmuchawe w nafcie przez 1-2 dni, potem caly syf zlazi po lekkim przetarciu no i latwiej sciagnac zeliwny slimak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do domu, a auto całe w rysach. Pytam się 'co jest k..wa' Ojciec mówi 'no co młody umyłem Ci auto i wytarłem tymi Twoimi szmatkami'... I teraz po pełnej korekcie mam g*wno...

 

Oplukałem tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciosz, też miałem kiedyś podobną sytuację,a żeby nie było mało to Tata umył auto szczotką o bardzo ostrym włosiu(szczotka jakaś chyba do zamiatania),ja pytam co to się stało,czemu to auto jest takie porysowane,a Tata,że mówili w Tv,żeby nie myc auta gąbką tylko szczotką,bo mniej rysuje i brud oraz piasek wchodzą między włosie szczotki i nie zostawiają nic na lakierze... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe buty :D

e09a7e5b8af96b50gen.jpg

c971a7b515337d50gen.jpg

 

Cena mnie trochę zwaliła z nóg, ale po pierwszych jazdach wszystko mi przeszło :) Zawsze kupowałem Dunlopy, ale Conti jak na razie miażdżą. Niby podobna półka cenowa, a jednak Continental zrobił już na początek lepsze wrażenie.

 

Teraz czas pomyśleć o letnim setupie, ale to już na 19" :-]

 

P.S. Uwielbiam SV Pneu Matt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część może pamięta moją próbę porównania C5, Autobahn, Rimwax i Jetseal109 - fajnie wszystko wychodziło ale już dawno felg jak i całego auta nie myłem, auto wreszcie zaczyna być jeżdżone a nie pieszczone :))

 

Mając jeszcze 3/4 butelki C5, wolny piątek zabrałem się za felgi zimowo, zamienne. Oprócz zimy dostały też od pojeżdzawek na torach. Z każdym kilometrem z czarnych robiły sie szare :lol: Ale z dżdżownicy przepoczwarzyły się w pięknego motyla!

dscn9155u.jpg

 

Mycie, odszczurzanie, polerowanie P1 i smarowanie C5.

dscn9150.jpg

 

Pierwszy raz mam aż chce mi się je zakładać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pokaż jak to ma samochodzie wygląda?

 

na dniach postaram się zrobić jakąś fotkę to wrzucę

 

 

 

LUKAS103, Takie pytanko ile ci zajęło zrobienie jednego koła :?:

 

najdłużej zeszło mi ze szlifowaniem papierem, bo ok godzina na felgę ( zależy od stanu ) ciężko powiedzieć ile na jedno koło ale ogólnie ok 9 godz rozłożone na 2 dni. No i zależy ile warstw chcesz położyć. Ja dałem 3 podkładu, 3 czarnej, 5 koloru i 3 bezbarwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.