Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakis czas temu kupiłem gałke zmiany biegów, taka jak w wersji RC:

 

vpicphppictureidbwy1304.jpg

vpicphppictureidklz1304.jpg

 

Jak widać na zdjeciach powyzej, do ideału było jej daleko. Jako ze nowa kosztuje ok 200 zl, postanowilem zreanimowac ta ktora kupiłem.

 

Najpierw trzeba było usunac lakier bezbarwny papierami 600 i 800, potem kilkanascie minut polerowania papierami 2000 i 2500, na koniec poszła pasta Sonaxa do Chromu i Aluminium. Czas zabawy w sumie ok 2h.

 

sl740027.jpg

 

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzyłem wewnątrz w samochodzie

 

standardowo przeleciałem kurze ;) - AutoGlym Vinyl & Rubber Care

skóra na kierownicy i bokach dzwi - AutoGlym Leather Cleaner potem AutoGlym Leather Care Balm

szyby wewnątrz przednia i boczne - AutoGlym Car Glass Polish

na zewnątrz - AutoGlym Fast Glass

na plastiki w bagażniku i zawiasach klapy - Valet Pro Dionysus Trim Glitz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrl, czemu CGP stosujesz wewnątrz a Fast Glass'a na zawnątrz?? to troche nielogiczne. Bardziej efektywnie wykorzystasz te środki stosując je odwrotnie. w końcu CGP lepiej poradzi sobie z rozwalonymi na szybie owadami czy zaschniętymi plamami niż Fast Glass :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrl, czemu CGP stosujesz wewnątrz a Fast Glass'a na zawnątrz?? to troche nielogiczne. Bardziej efektywnie wykorzystasz te środki stosując je odwrotnie. w końcu CGP lepiej poradzi sobie z rozwalonymi na szybie owadami czy zaschniętymi plamami niż Fast Glass :kox:
własciwie to cgp powinno się użyć tu i tu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.