Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyszczenie wnęki na koło zapasowe: BILT HAMBER SURFEX HD + pędzelek + MF.

Nałożenie Meguiar's Endurance High Gloss na dojazdówkę.

Ogólne odkurzenie oraz wyczyszczenie bagażnika.

 

Na uszczelki POORBOY'S WORLD TRIM.

 

Potem trochę tar removera na dolne części nadkol (muszę to cholerstwo wyczyścić).

 

Na koniec FINISH KARE EXTRA SLICK FINAL BODY SHINE i zamykanie garażu! :)

 

Ogólnie to czas pracy 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

geno, po jednym sezonie juz lakierujesz felgi? Zmieniasz kolor?

 

Bo ja teraz zdjalem letnie po 13tys km od czerwca i nie ma zadnych odpryskow ani rys :P

 

Ja mam na lato 215 na feldze 7x16", na zime kupilem Enzo W 7x16, ale z opona 205.

 

Na nastepny sezon bedzie 8x18 z opona 235 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dacie 10k na felgi to zrobię podmiankę :roll: Nie będę kaleczył auta budżetowymi oponami i chińskimi 18stkami, żeby się zamknąć w 5k. Jeśli już to Ultraleggera w czarny mat postawiona na porządne Federale, żeby można było lepiej polatać po winklach. Może jak wreszcie w coś wygram to uda się wcielić plan w życie. A na razie są P7 na aucie i dobra jest ;)

 

Muszę, bo zaliczyłem krawężnik, nie wiem jak, gdzie kiedy. Nic nie czułem, nic nie widziałem, a rant na 1/4 felgi praktycznie nie istnieje, 4 ramiona piękne zarysowane. Więc co do szerokości felgi w stosunku do opony bym polemizował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.