Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

-felgi wyczyszczona za pomoca Tenzi En-Jee,

-auto umyte szamponem Autobrite Citrus Pearl,

-maska wyglinkowana VALETpro Yellow Clay Bar (utwierdziłem się tlko, że ta glinka jest beznadziejna),

-osuszenie ręcznik k2 i Tenzi Rollex,

-wnętrze odkurzone,

-dywaniki wyprane TENZI Textil,

-na plastiki zewnętrzne Nielsen S-A-S,

-opony Meguiar's Endurance High Gloss,

-plastiki w środku Tenzi TopEfekt KOK, a na to Meguiar's Natural Shine Protectant,

-szyby Tenzi Top GLASS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyszczenie, mała korekta, Wolf's nano sealant na lakier i felgi, na uszczelki plastiki i nadkola Raceglaze Colour Enhance , na oponki 3M Tyre Restorer, NW na szyby, Cherry Glaze na progi :)

Plan na jutro: odkurzanie, Skóry GT11 + GT12, Natural look na tworzywa, Fabric Guard na dywaniki. Oby się udało! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie detaling ale pobawiłem się skodą :]

Zrobiłem całą konserwacje nadkoli od środka Bollem ;D

Zmieniłem ramki od rejestracji :D na te z SCP :D

Tak to Felicia ma już zdrową blache , nadkola zrobione u blacharza , ja tylko konserwowałem :D , Klapa od nowości została przerobiona i do teraz ani grama ogniska rdzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma_ko i jedno i drugie ;)

jak na razie wrzesień "zamiata" pogodą, a do sniegu i soli mamy jeszcze 2 miesiące, wiec ja bym typowe zbrojenie się "na zimę" przełożył na początek listopada,

druga sprawa to, było wiele razy, glaze jako "podkład" pod Colli mocno go osłabi, przed zimą dałbym sam wosk, bez martwienia się o kilka rysek do przykrycia BlackLightem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, golfik należy do jednego z moich pracowników, a Volvo będzie poezją jak stanie na tej hali na 3-4 dni i doczeka się porządnego prania i korekty.

JM63, nic na listwę niestety nie poszło, część fantów została w domu a w tym i PB Trim Restorer :idea:

Wpadnij ze swoim Volvo w środę do Promenady o 20. na przedostatni poziom parkingu ;) będzie jeszcze kilka innych 40-tek i nie tylko :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, Jak tylko go zrobię tak jak mi się marzy, to wpadać będę regularnie. Na razie czeka mnie m.in. wymiana szyby czołowej i lakierowanie łącznie z drobną blacharką. Obecnie samochód jest koloru wypłowiała zieleń i nie ukrywam, że trochę głupio bym się między Wami czuł :oops::P

Ale jeśli mój inny mały zboczony pomysł do skutku to krokodyl będzie musiał poczekać :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.