Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Silnik pracuje wyraźnie ciszej, mniejsze spalanie w trasie (średnia prędkość 98km/h przy 12h drogi -spalanie 7.8l, na normalnej ok 9l) i jest delikatnie elastyczniejszy.

No i głównym powodem jest cena. Tutaj w norwegii różnica pomiędzy 95 a 99+ w co poniektóre dni wychodzi ok 20-25gr na litrze, więc myśle że warto. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę, dzisiaj robiłem roczną yariske - auto zwyczajne więc nie ma się czym chwalić. Ale wczoraj trafiło mi się takie cudo (niestety bez korekty):

:D

20110916-1.jpg

Foto robione telefonem bo baterie w aparacie wyzionęły ducha...

 

Swoją drogą całe auto było umazane czymś zielonym przez co mam teraz glinkę w paski... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
to jest nowy Yaris ?

Nie słyszałeś, że obecnie każda kolejna generacja nowego modelu jest większa od poprzedniej :D

 

Żeby nie było OT: Wytrzepałem/umyłem dywaniki i wymyłem szyby z brudu zebranego podczas dojazdów do OS-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, przeczytaj jeszcze raz mój post :P Yarisa zdjęć w zasadzie nie zdążyłem zrobić bo pod koniec przyszedł właściciel, a na tego bydlaka miałem cały dzień to wrzuciłem fotkę z telefonu ;)

 

Dziś, niecałe dwie godziny temu zmieniłem grajka z Pioneera na Clariona :mrgreen:

 

Edit: Zmieniłem "nową" yariske na "roczną" i edytowałem foto bo pokazywało numery, sens zdania raczej się przez to nie zmienił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.