Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Ktoś mi kiedyś podesłał linka do filmu jak to trzeba odklejać ale teraz nie pamiętam gdzie tego szukać - gdzieś jest.

Kluczem jest mocne dociśnięcie foli przez kilkakrotne przejechanie po niej paznokciem a potem odklejanie folii pod dużym kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cash, nie ma co ukrywać, ogólnie naklejka jest rewelacyjna, ale materiał z którego są wykonane totalne dno, jedną naklejkę odklejałem około 10 minut żeby każdy element pozostał na folii transportowej, i nie była to pierwsza naklejka która nakładałem z folii transportowej. Może pomogło by troszkę powiększenie naklejki, może pogrubienie napisów, bo obecnie nakładać tą naklejkę to porażka miesiąca.

 

rychu, proszę, ale uwież że jechanie po forumowej naklejce paznokciem średnio działa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wJ_V1VUckXA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, co na to proboszcz

 

Umówiłem się z nim, że jak mu "przelecę" jego W221 to udzieli mi odpustu na dzisiaj :D Boska pogoda!

 

V40 - muszę pogadać z Pawłem, aby odsprzedał mi swoje zapasowe "Piano Black" - wiosną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, chciałem nawet zamówić, ale jako mało udzielam sie na V40.pl to hmmm :D Z tyłu mam AKP :)

 

V8 jest zawsze czyste, ile razy przejeżdżam to nigdy nie widziałem, żeby był brudny

 

heh... dzisiaj z rana był tak ufajdany, że nie mogłem na niego spojrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.