Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja na nielegalu umyłem auto na bezdotykówce na dwa wiadra (szampon: Rise & Shine Big Apple Shampoo). Na plastiki i do środka poszło 303 Aerospace Protectant, szyby Clearly Better Glass Cleaner, na koła dresing Beyond Black Tire Pro. Na koniec Werkstat Carnauba Gloss. I jest git. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miała być piękna sobota spędzona z dziećmi u moich rodziców a dziadków moich pociech. Dzień słoneczny, nic się nie szykowało, aż tu nagle przyjeżdża tatuś swoją dumą niezniszczalności, bezawaryjności i modelem znanym z tego, że wjedzie wszędzie. Tatuś oznajmił, że sezon ogórkowy się zakończył i może by tak uprzątnąć jego roboczego passata :( :

030920111817.jpg

 

Passat ostatnio myjkę widział ze 3 miesiące temu:

 

030920111826.jpg

 

no ale cóż, trzeba było coś zrobić. W bagażniku miałem szampon, cleaner, wosk, mikrofibry, coś do szyb i zmiotkę :-] tak, tak...nie było gąbki ani dwóch wiaderek, ale nawet jakby były to i po co :dontknow::?:

 

030920111818.jpg

 

A to efekt co można zrobić w 6 godzin:

77887840.jpg

14978606.jpg

87833812.jpg

33337550.jpg

23182523.jpg

50746401.jpg

 

Plan minimum zrealizowany:

- umycie+cleaner+wosk+plastiki i oponkik PB TR

- środek odkurzony, plastiki przemyte + PB NL

 

Efekt taki, że dziś rano rodzice zamiast audi, do Kościoła pojechali Passatem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.