Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyżby mecedes c klasa 180 z 97 roku ?

Dobrze czytasz bloga :D

 

k24, fotki w linku w podpisie. Na razie tylko dwie. A6 już mam na podwórku i jedno wystarczy ;)

Właśnie skończyłem z ojcem dopasowywanie głosników Zendar wiadomego rozmiaru o niewiadomej specyfikacji i brzmieniu w oryginalne ramki. Jutro spróbuję to wsadzić w drzwi. Ktoś się pokusił o "car audio" i tak to spierdzielił, że w przednich prawych drzwiach znalazłem np. głosnik BMW :mrgreen:

Obecnie czeka to

34381441.jpg

do zamontowania. Co prawda te mniejsze już w drzwiach siedzą, ale trzeba zamontować i podłączyć głośniki basowe, a w drzwi wsadzić moją rzeźbę. Liczę, że się zgra, a jak nie to trzeba będzie i w drzwi dokupić oryginał :)

Jeśli chodzi o kosmetykę... no to syf wszędzie. Chociaż wnętrze elegancko wysprzątane. Nawet dbano o plastiki, bo na większych powierzchniach Natural Look nie miał za bardzo co robić. Dużo dał na airbagu, na fragmencie pod szybą. Mieszek dostał ARA do skór, podłokietnik też NL. Tapicerka czysta, tylko są małe zacieki na tylnej kanapie (dzieciaka woził, pełno paluchów było na szybach z tyłu a i pewnie zdarzyło mu się poślinić :mrgreen: ). Lakier oczywiście gąbki w życiu nie wiedział. Szyba porysowana od wycieraczki strasznie, ale w bagażniku już mam tlenek ceru :) Ale spokojnie, relacja powinna mieć miejsce. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, czarny metalic z Forda. Gąbka najtwardsza od polskiego producenta Profil. Lakier wydawał się być twardy ale wyszło na to, że można porysować go mikrobibrą. Miękkie gąbki także go rysują. Po Menzernie udało się wyprowadzić na błysk w testowym miejscu ale do całości jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Foka ogarnięta na zewnątrz takim zestawikiem:

-Atas Resinol,

-ValetPRO Bilberry Wheel Cleaner,

-szampon Autoland,

-Nielsen Cyclone,

-AG RWP,

-AG EGP,

-Nielsen Briliance

-Nielsen S-A-S,

-Tenzi Top Glass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem - wyglinkowałem - Zymol HDC + Concours furkę żony :ad::ad::ad:

 

Concours fajnie pachnie, ale z trwałością słabo.

 

Ja natomiast nałożyłem dzisiaj niewidzialną wycieraczkę UNIQUE na wszystkie szyby, stara już słabo słabo się trzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.