Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest jakiś szczególny powód dla którego zmieniłeś 300 konne coupe RWD na 115 konne FWD ? :P

No trochę więcej niż 115 bo należaoby zsumować moc i moment obu silników - także jazda wbrew pozorom bardzo dynamiczna.

Nie zmienia to faktu że decyzja dość osobliwa, zakładam iż CMQ ma na uwadze ze auto też trzeba kiedyś komuś sprzedać.

Dlatego między inymi dają na to auto zaporowe rabaty (małe zianetresowanie) także może tu leży zagadka.

Też z chęcią czekam na wyjaśnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś szczególny powód dla którego zmieniłeś 300 konne coupe RWD na 115 konne FWD ? :P

 

Nie 300 tylko 280 konne, i nie 114 tylko 124 konne. Jednym ze szczególnych powodów był zakup mieszkania i związana z tym niechęć do podróżowania w tą i z powrotem ze średnim spalaniem przynajmniej 13l PB98. Mam ważniejsze wydatki, niż paliwo.

 

Nie zmienia to faktu że decyzja dość osobliwa, zakładam iż CMQ ma na uwadze ze auto też trzeba kiedyś komuś sprzedać.

Dlatego między innymi dają na to auto zaporowe rabaty (małe zainetresowanie) także może tu leży zagadka.

Też z chęcią czekam na wyjaśnienie

Nie do końca. Nie dostaniesz rabatu na GT 2011r, stoi za 95900. Rabaty które pewnie masz na myśli dotyczą tylko nowych stoj z roku 2010, w przypadku GT są to już tylko czarne i turkusowe kolory, cena to 76000. Rabat eko zsumowano tu z rabatem rocznikowym.

 

Pewnie żeby oszczędzać środowisko kupił...

Bardzo ciekawa teoria. To tak jakbym miał martwić się czy Ci ciepło, gdy zasypiasz :D

 

 

ale auto pali ponad połowe mniej niż poprzednie, a wygląda przekozacko, fakt jest taki ze niestety te auta mega szybko przeceniają nawet w salonach wiec pewnie za rok dwa będzie mozna takie auto ze śmiesznym przebiegiem kupic za 40 tysi albo mniej

To nie Alfa Romeo ;) Zobacz też co napisałem wyżej. Zresztą jestem optymistą, jeszcze nigdy nie sprzedałem źle auta.

 

P.S. Auto jeździ lepiej niż katalog wskazuje, jest też lepsze niż prasa wypisuje. Przy 1000rpm mam do dyspozycji dodatkowe 78nm z IMA, daje to naprawdę dobry efekt. A na górze jest VTEC więc nie ma się czego czepić, jak potrzeba to napędza się jak miło. Największe wrażenie robi praca zawieszenia, skrzyni i układu kierowniczego. Są lepsze niż w ITR. A jeżdżąc po mieście pełnym aut i korków nie ma co się napinać na burzę przyśpieszeń i wtedy można uzyskac coś takiego:

253370_2289521395571_1175044798_2845651_5744809_n.jpg

 

Wynik z miasta i dodam, że widzę rezerwy :) Potrzebowałem auta oryginalnego, ładnego, oszczędnego, dobrze jeżdżącego, prawie nowego i nie diesla (temat na osobną dyskusję). Więc nie mogłem wybrać lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny CRZ. Jezdzilem testowka w Lesznie i bardzo mi sie takie auto podoba. Sam bym kupil do miasta, ale niestety nie ten budzet ;)

 

Wracajac do tematu, oblecialem Peugeoty nowo kupionym szamponem Monster Shine Cherry, na opony Megs Endurance, odkurzylem, umylem srodek i nalozylem Nielsen Finesse na plastiki. Na koniec zaaplikowalem Stripper Scenta i jest gitarra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjazd na urlop więc ogarniałem dziś auto na szybko:

Felgi - Billbery od VP

Opony - APC od Megsa a potem Traditional Tyre Dressing od VP

 

VP Neutral Snow Foam

Zakamarki, wnęki itd APC od Megsa

Cmentarzysko na przednim zderzaku uprzątnięte plakiem do felg (różowym) i pędzlem

Mycie - Ultimate Wash & Wax od Megsa

 

Wnętrze odkurzone, wymyte kompleksowo Interior APC od VP oraz odżywione PB Natural Look, szybki umyte Duragloss Glass Cleaner i na deserek zapach którego próbkę dostałem z SCS - PB Air Freshener "Green Apple"

Od razu jazda staje się przyjemniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj auto zostało umyte, wyglinkowane i nawoskowane w SNB Łódź + zacząłem test porównawczy

VP Dionysus Tyre Gloss vs VP Traditional Tyre Dressing (po dwie opony na każdy ze środków)

 

tak więc w sumie auto wstępnie naszykowane do poniedziałkowej trasy nad morze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy swoim jeszcze nic, ale ogarne dzis na 100%. Nie wiem co i jak, ale przyplątał sie jakiś biały :x klon, chętny do mycia....

 

Obrazek

Obrazek

 

Trudno, damy rade :-]

Ten biały to chyba "firmówka" jakaś :D;) A wracając do tematu, nałożyłem przed chwilką na wszystkie szyby "niewidzialną wycieraczkę" Autoland-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.