Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

- Mycie na dwa wiadra ( CG Microfiber Wash Mitt + DJ Sour Power),

- przetarty Sonus Carnauba Spritz,

- nadkola wymyte Neutral PH FOAM + Meg APC

- plastiki zewnętrzne + nadkola zabezpieczone Nielsen S-A-S,

- na opony nałożony Nielsen Brillance,

- szyby umyte Meg Glass Cleaner Concentrate,

 

 

 

1036443.jpg

 

1036451.jpg

 

1036453.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie dzisiaj :P ale od poniedziałku siedzę nad polonezem dziadka :evil: i jak narazie po usunięciu korozji, wypełnieniu dziur żywicą z matą szklaną, zaszpachlowaniu i zapodkładowaniu wygląda to mniej więcej tak:

 

mini-IMG_0049.jpg

 

mini-IMG_0041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, jak to? nie potrafisz ustawić aparatu, ostrości? :roll: Hmm... tak się zastanawiam co robicie jak od dwóch dni pada deszcz a samochód stoi pod chmurką. Zmyć chociażby samą wodą czy lepiej dać sobie spokój i zaczekać aż będzie lepsza pogoda :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak się zastanawiam co robicie jak od dwóch dni pada deszcz a samochód stoi pod chmurką. Zmyć chociażby samą wodą czy lepiej dać sobie spokój i zaczekać aż będzie lepsza pogoda

 

U mnie to samo i ten sam dylemat mam.... Ale plus jest taki że zacieków po deszczu nie mam... :D (lakier nie woskowany od dłuższego czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilus100, też nie mam tego problemu. Auto wosku dawno nie widzialo, a jednak jeszcze się trzyma. Poza tym jeżdze w ulewach, ale też stoi w ulewach, więc ograniczam się tylko do przemycia felg od czasu do czasu, zeby nie mieć głębokich wżerów. Auto wygląda na stosunkowo czyste oprócz progów w błocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Justyna widzę dziewczyna że nie ma to tamto :-]

Idealna na żonę: obiad pewnie ugotuję ale i furę odpicuję ;);) (nawet się zrymowało :D )

 

 

a tak na poważnie to gratuluję odwagi i zdolności do tego "poldka" :)

dziadek go nie pozna po całym zabiegu a sąsiady to powiedzą że nowy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, jak to? nie potrafisz ustawić aparatu, ostrości?

 

ostrość jest ok tylko jak robie fotkę z lampą błyskową to wychodzi biała fotka albo widać tylko lampę która z góry świci na lakier i nic poza tym, a jak robię bez lamy to albo wychodzi bardzo ciemne albo właśnie ta lampa co świeci z góry się rozmywa na zdjęciu i nie widać defektów lakieru ani 50/50 :/

 

No Justyna widzę dziewczyna że nie ma to tamto

Idealna na żonę: obiad pewnie ugotuję ale i furę odpicuję (nawet się zrymowało )

 

 

a tak na poważnie to gratuluję odwagi i zdolności do tego "poldka"

dziadek go nie pozna po całym zabiegu a sąsiady to powiedzą że nowy

 

dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm właśnie bez lampy próbowałam kilka razy no cóż w weekend spróbuję jeszcze raz ale tym razem na dworzu bo korekty dachu i boków auta nie dam rady zrobić w garażu :cry: (aby wyjść w garażu z auta muszę to robić przez bagażnik :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.