Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zgłosiłem szkode w ubezpieczalni, bo jakaś ch***oza rzuciła mi butelką w samochód

 

Evo współczuję, powinno mu się tą butelką wychlastać kły. Ręce opadają, dziki kraj.

 

Ja dzisiaj po myciu zauważyłem półmetrową poziomą rysę na dole drzwi, byłem 3 dni temu na nabijaniu klimatyzacji i zostawiłem auto. Skąd wiem że to tam? a no stąd że nie wziąłbym k.... grubego papieru ściernego i nie jeździł po rysie w tą i spowrotem pod ukosem siejąc spustoszenie wokoło. Jakiś kretyn czymś musiał zarysować i nie przyznał się tylko chciał "usunąć". Efekt taki, że ślady po papierze 4 razy głębsze niż rysa, która zeszłaby do zera megsem 105 na polishing padzie.

W poniedziałek mogę być w wiadomościach, bo ich chyba pozabijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Umyłem wczoraj późnym wieczorem Truskawę ( przy okazji testując szampon Shiny Garage )

a dziś rano obleciałem całe autko Smartdetailem, a na oponki położyłem Brillance'a.

Zdjąłem rejestracje, a założyłem "zlotowe" i pojechałem z narzeczoną na Auto Moto Show.

A teraz nie chce mi się spowrotem zakładać normalnych blach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie chce mi się spowrotem zakładać normalnych blach :lol:

 

Skąd ja to znam, mi blacharz nie załozył tablicy rejestracyjnej tylko wrzucił do bagażnika a mi bardziej pasuje przedni zderzak bez rejestracji więc póki co tak będe jeździł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późnym popołudniem umyłem standardowo autko czyli aktywna piania, dwa wiadra, wysuszenie, QD, Bumper Care, glass cleaner.

Oczywiście moje czyste auto jest magnesem na deszcz i wszelkiego rodzaju ptasie kupy i właśnie przed chwilą trochę pokropiło... znając życie jakiś osrak pewnie też optakał mi auto . Ech... ciężki życie amatora detailingowca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie chce mi się spowrotem zakładać normalnych blach :lol:

 

Skąd ja to znam, mi blacharz nie załozył tablicy rejestracyjnej tylko wrzucił do bagażnika a mi bardziej pasuje przedni zderzak bez rejestracji więc póki co tak będe jeździł :lol:

 

no i nie zmieniłem, teraz siedzę w pracy i co chwilę ktoś mnie pyta OCB z tymi tablicami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pierdółka ale napiszę. Dziś wreszcie wymieniłem płyn do sprysków szyb na Sonaxa Extreme (koncentrat), który czekał już parę ładnych dni na wymianę. Akurat popadało jak wyjeżdżałem z garażu, więc trochę poszło na szybę też i jestem zadowolony. Szyba jakby czystsza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie VP PH snow neutral foam.szampon 4nano(super efekt kropelkowania na całym aucie) :good: , FK #425. Na opony z jednej strony CarPro Perl z drugiej autobrite gloss.

Środek odkurzony,przetarty z kurzu+zapach CH stripper scent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem auto na noc przed garażem i spryskiwacze ogrodowe załatwiły mi mój bolid. Pełno kropek od wody. Na szczęście mamy miękką wodę. A wieczorkiem nad tym popracuje. Szmponik Gold class, a potem nano express. Zymol Glasure leży od miesiąca na masce, tylnej klapie, blotnikach i górnych częściach drzwi. Na dachu i dolnych partiach drzwi megs #16. Trzymają się dobrze. ale juz wkrotce zlot vw w Trójmieście, więc zacieram ręce na pełny detailing :-] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne czyszczenie wnętrza Daewoo Matiz. Dla przykładu 1 zdj. z przebiegu prac.

 

- Pre-spray - ValetPRO Heavy Duty Carpet Cleaner

- Ekstrakcja - Karcher RM 760

- Ekstraktor - Karcher Puzzi 100

 

fotelsh.jpg

 

Fotel potraktowany srodkiem VP HDC w stężeniu 1:10 - pozostawione na 5 min. Jeden przejazd ekstraktorem środkiem RM 760.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.