Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Umyłem szyby, wytrzepałem dywaniki,

zdjąłem tylną rejestrację, napis POLO za pomoca opalarki a potem płynu do usuwania kleju od Temachem, nastepnie zacząłem polerować twarda gąbką + zielony korek/ssr3/ssr2.

Jak odnajde pomarańczową gąbke to będe wykańczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja dziś zainwestowałem i zamówiłem nową myjkę Lavora + pianownicę duża pod Lavora, paczka wysłana jutro będzie na miejscu więc w sobotę po pracy będzie wielkie testowanie oraz sprzątanie mojego brudaska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dzisiaj jest międzynarodowy dzień mycia brudnych samochodów, to umyłem swojego wcale nie brudnego Leona :D DJ Sour Power (bardzo jabłkowy, fajny poślizg i ładna piana) i po suszeniu Sonus Carnauba Splitz. No i "wisienką" na torcie była wielka kupa na przedniej szybie podczas drogi powrotnej :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj z tytułu dnia wolnego mycie na dwa wiadra + felgi billberry 1:4

QD CG pro detailer, opony wyczyszczone apc 1:5 i na to dressing od megsa ktory sie konczy powoli i musze za czymś nowym się rozejrzeć.

wnętrze pb nl i odkurzanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę rysek UC ręcznie usuniętych , IPA, DJ LP, PB BH, PB PH PRO, plastiki zewnętrzne PB TR, Felgi, maska wewnątrz, wnęki drzwi-FK1000.Opony Nielsen Briliance. Silnik umyty APC i PB TR dałem bo nic innego pod ręką nie było, ciekawe jak da radę :o . Szyby zrobione Car lack 68 - Glass Sealing . Na koniec dałem sobie PB S&Gloss, a co mi, galon kupiłem :D (od wosku 9h minęło, autko w słoneczku się wypociło to chyba nie zaszkodził QD?).

ps. Wczoraj był mycie na bezdotyku, później DJ BTBM, glinka, mycie. Łącznie jakieś 12h zleciało...

ps. Jak o 06.00 ze szmatkami na parkingu się rozłożyłem, to patrzyli na mnie na wariata :P . A jak wracali z roboty o 16.00 i dalej byłem z tymi szmatkami, to już nie wiem co sobie myśleli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 06.00 ze szmatkami na parkingu się rozłożyłem, to patrzyli na mnie na wariata :P . A jak wracali z roboty o 16.00 i dalej byłem z tymi szmatkami, to już nie wiem co sobie myśleli :D

 

pomysleli to samo :P

 

mialem dzis umyc auto ale jak zobaczylem dziki tlum na myjni wrocilem na parking : ) umyje w tygodniu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem samochód i zabrałem sie za usuwanie asfaltu przy uzyciu środka od "Moje Auto"... masakra :/Mam nadzieję, że Nielsen Tar and Glue remover będzie bardziej skuteczny bo teraz zeszło mi chyba z godzine na jedną stronę :/ A potem się rozpadało i musiałem wszystko przerwać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem autko, na dach i maskę poszedł FK, reszta to cały czas #16 który jest już ponad 1 miesiąc, w sumie od ostaniego woskowania to pierwsze mycie, jedynie płukałem autko.

 

Noo ale stało u lakiernika 2 tygodnie, dlatego wosk bo elementy te były czyszczone i coś tam było robione ;)

 

Noo oczywiście jako że koniec świata, to na sam koniec jak już mogłem patrzeć na czyste autko rozpadało się. Ale ja to lubie, bo fajnie widać jak FK kropelkuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś uzbrojony w baniak wody, wiaderko, kupę MF udałem się na bezdotykówkę..

 

1.

dokładne spłukanie, mycie rękawicą + Gold Class , dokładne spłukanie

 

2.

walka z glinką

 

3. dokładnie spłukanie, mycie rękawicą + Gold Class , dokładne spłukanie

 

4. wytarcie irchę, poprawka dużą MF

 

5. czyszczenie plastików Sonax`em Extreme "Matowy efekt"

 

 

Plan na jutro: Cleaner + całodniowa walka z UC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem samochód i zabrałem sie za usuwanie asfaltu przy uzyciu środka od "Moje Auto"... masakra :/Mam nadzieję, że Nielsen Tar and Glue remover będzie bardziej skuteczny bo teraz zeszło mi chyba z godzine na jedną stronę A potem się rozpadało i musiałem wszystko przerwać

 

dziś miałem to samo z dekabitem - prawie wcale nie ruszył kropek na dole drzwi... lipa, natarłem sie jak głupi.

A próbowałem na mokro, sucho, trzec, nietrzeć, nawet glinkować ale glinka sie rozmazywała na tym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu zaszedłem do garażu żeby odkurzyć dywaniki od malca, a skończyło się na:

- odkurzanie "busa" - George daje radę :good:

- wytarcie kurzu

- mycie plastików Sonax

- umycie szyb MEGUIARS GLASS CLEANER

- nałożenie PB Natural Look

- nałożenie Black Guma na czarne plastiki (progi) i uszczelki w drzwiach

- wymontowałem w końcu licznik i chciałem się pozbyć rysek, a tu zonk :shock: - dawno dawno temu podczas zakładania aluminiowych ringów porysowałem plastik od wewnątrz :oops::cry::oops:

Generalnie polerowanie wyszło zadowalająco ale nie powalająco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem drogą kupna nowe wozidełko :)

 

Audi A6 C5 2,5tdi quattro? nieźle:) gratulacje:) zaprezentuj jakies foto.

 

 

ja dzis umylem alfe zony i siene tesciowej:) alfa dostala black hole i natty blue a siena mycie i QD+ od PB:D

 

a moj golf brudny czeka na jutrzejsze mycie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A6 C5 2,5tdi quattro? nieźle:) gratulacje:) zaprezentuj jakies foto.

 

tak dokladnie ten model :) a fotki beda jak tylko sie ogarne :) narazie wyglada jakby przezyl wojne atomowa... jest caly umorusany w blocie itp. musialem zasmakowac co to quattro zaraz po zakupie i w drodze z wawy w trakcie deszczu zjechalem sobie na szutry a pozniej na blotko :) i mimo ze to automat to idzie jak burza, ciekaw jestem tylko na ile fis pokazuje realne spalanie (srednia z 250km trasy z czego 30 to byla zabawa w blotku i kolejne 40-45km to wawa to spalanie na fis pokazalo 8,3l/100km). Fakt ze na trasie lecialem spokojnie 100-110km/h na tempomacie bez katowania.

 

niestety maska i prawy blotnik to lekkich poprawek lakierniczych bo sa odpryski po kamieniach ale w sumie da sie zyc. Niestety nie trafilem w swoj kolor :( mial byc klasyczny niebieski kolor z gupy vag a wyszedl czarno-stalowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.