Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Film oglądałem w przyśpieszeniu x30 z wypiekami na twarzy, klimat prawie jak w The Ring :) Oczywiście nie będę się pieścił z tą damą bo ona nie była fair, pójdę na komisariat z moimi taśmami Rywina...i jakieś pół roku poczekam na pieniądze...jednak jest szansa-bo "ofiary" przyłapane na gorącym uczynku często dzwonią zapewniając, że się dogadamy tylko, żeby wycofać sprawę sądową, która wszczynana jest po złożeniu zeznania na policji. W zasadzie to się nie dziwię, bo kto chciałby pracować społecznie kilkadziesiąt godzin lub mieć wpis w Krajowym Rejestrze Karnym lub zapłacić grzywnę i koszty sądowe albo wszystko co wymieniłem wyżej jednocześnie bo też z czymś takim się spotkałem. Drobna sprawa a sankcje prawie jak za gruuuby paragraf :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka taśma to może być dowód... coś mi sie nie wydaje, gdzieś słyszałem żę nie, ale pewny nie jestem

 

no lepszego dowodu to chyba nie ma, złapać za rękę też nie może bo go oskarżyć o napaśc i molestowanie by mogła : o

 

 

Ja porobiłem w końcu zaprawki w Polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tasma stanowi material dowodowy, w dodatku jezeli jest wyrazne nagranie to juz calkiem babka lezy. Oczywiscie jezeli ochrona udostepni material.

 

BTW, wydaje mnie sie ze lukwawa prawem zajmuje sie zawodowo, tak wnioskuje z tresci wypowiedzi w innych tematach, ale moge sie mylic :) W kazdym razie wyglada na takiego co wie co mowi w tej kwestii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, wydaje mnie sie ze lukwawa prawem zajmuje sie zawodowo, tak wnioskuje z tresci wypowiedzi w innych tematach, ale moge sie mylic W kazdym razie wyglada na takiego co wie co mowi w tej kwestii

 

Racja, zawodowo :) , może nie stricte takimi sprawami a raczej gospodarczymi ale zawsze mam kogo się poradzić ;) Co do nagrania, oczywiście, że stanowi dowód, być może chodzi o to co jest na nagraniu, bo nie zawsze nagranie musi potweierdzić winę lub jej brak, np. w moim przypadku, gdyby ta kobieta wyjechała, zawadziła mnie tak jak to zrobiła ale moje auto nie poruszyłoby się a ona by z auta nie wyszła poruszalibyśmy się w sferze domysłów, nic bym raczej nie zrobił z nagraniem bo przecież każdy może zaparkować obok mnie i to żaden grzech :evil: Coś na zasadzie analogii do stwierdzenia, że nie każdy, kto ma pistolet musi być bandytą i z niego korzystać.

 

Ochroniarz był bardzo pomocny, zadzwonił po osobę obsługującą system monitoringu a ta zgrała mi całe nagranie na PenDrive'a. W ramach podziękowania za pomoc przygotowałem dwie 3/4 Finlandii dla Panów, w ciągu dnia przejdę się do nich i podziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj: czyszczenie komory silnika, na razie przy użyciu "domowych środków", różnica i tak jest diametralna. Chciałem się pochwalić foto-relacją, ale nie zabrałem aparatu ze sobą, a telefonem wyszły takie, że aż wstyd wrzucać :)

Dodatkowo: zakupy pierwszego zestawu kosmetyków i myjki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przy swoim aucie, ale znajomego coś tam dziś porobiłem.

Mycie szampon Nigrin, APC Megsa, Nielsen Tar & Glue remover, glinkowanie, cleaner Meguiar's DC1, wosk colli 476. Plastiki PB Trim Restorer, wewnątrz Natural Look, szyby Autoglym glass cleaner a od środka Clin :) czas pracy 6 godz

 

img3753o.jpg

img3754uq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem 80% rys z skody lakier prawie perfekt był :D , ale dziadek wszystko zepsuł , auto było zakurzone a on przetarł auto suchą szmatą :/ i wygląda jak przed polerką :((

Że skode zrobiłem miałem napisać w Środe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie umyłem DG901, potem PB QD+, kilka tygodni wcześniej był nałożony 915, teraz (po 3 myciach samym szamponem) test QD+ ;) aaaa i feleczki dostały FK 1000 niestety bez cleanera narazie. Na dodatek we środę przed świtem wyjeżdżam do pracy na 2 stronę Polski :( i się martwię o moją Fabiszonkę jak ona to będzie znosić :cry: Muszę szukać garażu, kurcza w nos jeża :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, Uwielbiam takie akcje kobita myśli looz nikt nie widział a tu proszę wezwanie na komendę w celu wyjaśnienia zdarzenia :evil: Nie odpuszczaj Babie i napisz jak się skończyło ;)

 

ja swoją perełkę :oops: wysprzątałem w środku wyczyściłem filtr w odkurzaczu ciągnie jak nówka :D Ogólnie trzeba zrobić kilka rzeczy mechanicznych :( a tak było by na :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.