Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

no jak dziś wypicowałem zony autko - mycie, glinka, cleaner - FK 1000 HI, na fele C-QUARTZ, na szybki niewidzialna wycieraczka

 

a swoje autko umyłem konkret, zlikwidowałem wszystkie plamki asfaltu, glinka, na fele C-QUARTZ i tyle w tygodniu cała korekta i przygotowania auta po C-QUARTZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja w sumie niedawno wyszedłem z garażu :P A grane było:

 

Hyundai siostry: mycie DG 901 + Attack Autoland + jakiś stary wosk Shell (auto ma tak zniszczony lakier, że szkoda stosować coś lepszego), będę się na nim uczył sztuki polerskiej ;)

 

Avensis rodziców: mycie DG 901 + Attack Autoland + SRP + 476 + mycie wnętrza APC megsa + PB NL + odkurzanko

 

moja Corolla: mycie DG 901 + glinkowanie BH Soft + SRP + 476 + mycie wnętrza APC megsa +PB NL + odkurzano

 

Ogólnie dwa dni roboty i mam dość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja dziś myłem DG 901, glinkowanie tylnej klapy ValetPRO Yellow Poly Clay od Kanara, położenie na tylną klapę i zderzak Dodo LPL i FK Pink a na plastiki PB TR.

Na reszcie auta jest AJT od 2 tygodni - jakoś się trzyma jeszcze :)

Po skończeniu oczywiście zaczęło padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier na A6 też dostał małego gratisa.

 

1. Mycie na 2 wiadra DG 901

2. Glinka BH

3. Ponowne mycie

4. Cleaner DJ LitePrime

5. Wosk FK 1000p

6. Plastiki PB Trim Restored

7. Opony PB Bold&Bright

 

Felgi VP Blue Gel + glinka+ DJ + FK 1000p x2

Wnętrze APC megs + PB NL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem projekt Alfy 147.Od czwartku 7.30 do dzisiaj do 12 :ad: .Relacje zamieszczę dzisiaj póżnym wieczorem,albo jutro koło południa.

Po alfie umyłem Tourana VP Neutral snow foam+PB S&S+CG Hybrid V7

Po Touranie umyłem Toyote taką samą mieszanką.

Na opony poszedł PB B&B,na plastiki PB Trim Restorer i FK Trim

 

Nie czuje rąk,pleców,nóg...wszystkiego... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wyczyszczona przestrzeń na koło zapasowe.

 

Przebicie opony więc musiałem dojazd założyć i już po wymianie koło umyte apc 1:4. na felge stalową PB wheel seleant a na oponki Endurance od megsa.

samo miejsce tez apc. wygląda bardzo świeżo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj się nie napracowałem z tego względu że auta więcej stały w garażu to i się nie pobrudziły.

Puga odkurzyłem, umyłem ZIPWAX TURTLE i nałożyłem Coli, i na kokpit jakiś preparat K2 POLO KOKPIT wiem wiem ale musiałem go zużyć :P

Mondeo praktycznie to samo + wzbogacone o glinkowanie i nałożenie cleanera DJ Limete Prime. I we wnętrzu jeszcze skórę zrobiłem zwykłą bezbarwną pastą. A to dzięki mojemu kochanemu pieskowi i siostrze. Pies który jak słyszy odkurzacz to lata po podwórku i tak latał, żę wywrócił mi świeżo kupiony LEXOL a wina siostry polega na tym, że musiała powąchać i odstawiła to otwarte na ziemi a ten bałwan w to wleciał. Myślałem, że uduszę ich obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty jeżdzisz po naszych drogach? :shock: pieknie wygląda prooosze więcej zdjęc :D

 

do mnie dzis przyjechał kumpel i porządnie wyczyscilismy furke pH SF, DJ BTBM, APC i na to PB BH i Colli 476

dsc0376im.jpg

narazie spolerowałem w nim tylko pałąki od składanego dachu i spoiler, na reszte przyjdzie jeszcze pora ;)

dsc0378w.jpg

oczywiscie ręcznie ;)

przy okazji zrobilismy kilka zdjęć

dsc0407q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem sobie szyby Clinem bo kurzu i kilka rozwalonych owadów było.

A to tak na marginesie.

Może nie tyle przy aucie ale udało mi się uniknąć grubego mandatu z 500 stówek by był.

Wracałem za jakimś gościem w X5 swoim mondeo z Poznania niektórzy wiedzą jaka tam droga no i w pewnym momencie typ ostro hamuje ja tez jak się okazało wyleciał policjant z lizakiem i go zatrzymał a ja sobie grzecznie odjechałem. Ale było już ciepło hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, jeździ nim dopiero od tygodnia więc duzo narazie nie moze powiedziec ale z tego co ja pojeździłem i obmacałem to:

do setki przyspiesza tak jak moje A3 ale uczucie jest niesamowite bo słyszysz silnik za plecami i ponieważ jest bardzo sztywny i ma dosyc niski profil czuc duuuuużo bardziej wbijanie w fotel ;) skrzynia jest kiepska, straaaasznie wolno zmienia biegi, co można troche zniwelowac zmieniając łopatkami ale na przykład dziś chcialem zredukowac łopatką na zakręcie i sie pogubiłem bo łopatki kręcą sie razem z kierownica :P mam 186 wzrostu i siedzi sie naprawde wygodnie, fotele super trzymaja chociaz na takie nie wygladaja ale wysiąść z tego jesli nie otworzysz na fulla drzwi to trzeba byc akrobatą :D dach sie składa szybko, ale bagażnik tu nie istnieje :mrgreen: ogólnie to fajna zabaweczka, tylko straaaasznie trzesie na dziurach :P

a no i kolega narazie nie cisnie za bardzo i spala mu koło 6 litrów w miescie wiec jest całkiem fajnie ;)

i na ulicy nie ma osoby która by sie nie obejrzała za tym maluszkiem :mrgreen: a jak sie wkreca na 6-7 tys brzmi jak motor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.