Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nawet pies wie że bezpieczniej jest przejść po pasach,wczoraj przy lewo skręcie wyskoczył mi facet zza samochodów stojących na czerwonym świetle do przejścia dla pieszych miał dosłownie 20m miał szczęście że nie zacząłem przyśpieszać po przejechaniu przez przejście :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
I dlatego nie kupię BMW, pomimo że lubię. Kto zobaczy młodego kierowcę za kierownicą BMW od razu skojarzy z takimi debilami.

 

 

Serio przejmowałbyś się opinią obcych,anonimowych ludzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś kojarzyłby mnie z cyt. "takimi debilami" raczej mam gdzieś. Ja bałbym się kupić BMW, bo prawdopodobieństwo trafienia na takiego zmęczonego strupa jest znaczne.

 

to fakt, kupowanie BMW to droga przez mękę - większa niż kupowanie innego auta.

trzeba mieć opracowany system szybkiej selekcji ofert, żeby nie najeździć się za dużo za przyzwoitym egzemplarzem.

 

mi się marzy E30 ..ale przyzwoitego jeszcze nie trafiłem :/

 

suma sumarum...Bardzo Mądry Wybór :mrgreen:

 

opinia o marce jest jaka jest...no i co z tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy hicior z Norwegii! :wallbash: 2003 V70 odstawiony na serwis, przebieg 39400km, wlasciciel rolnik.

Mechanik opisuje zapach w srodku na mieszanke potu z piwem, lekkim dodatkiem lajna oraz zgnilego chleba i resztek zarcia.

Osobiscie fanem Volvo nie jestem ale no szkoda auta! Ciezkie byt ma ta V70. :P Kiekaw jestem jak w domu u tego goscia wyglada :)

BTW: Folia na siedzenie zostala zalozona zeby siebie samego nie pobrudzic..

 

a1631f23.jpg

 

c172bd28.jpg

 

bbd9e9d1.jpg

 

742a5bea.jpg

 

c997b038.jpg

 

2b98ffbd.jpg

01022012144.jpg.4083807022dded9ecb4d8db2bd5efab2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.