Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

minetoo, dobrze wiedzieć że nie tylko ja oglądam FG i jestem na bieżąco! :good:

 

Choć niestety ostatnio zarówno FG jak i American Dad coraz słabsze... Cleveland show w ogóle do mnie nie przemawia więc nie oglądam.

jakaś stacja puszcza aktualną serie FG ? też lubię to oglądać,a na foxie czwarta seria ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTÓRA? :wallbash:

 

http://www.familyguyhq.com/season/10/

 

Tu masz wszystkie 10 sezonów, klikasz wybrany epizod, potem "Reviews and discussions", szukaj tych które mają najwięcej "łapek ok", największe prawdopodobieństwo dobrego linka ;)

 

Poza tym, nie wiem jak w Foxie, ale oglądanie takich kreskówek z lektorem to nieporozumienie niestety :(

 

South Parka za to, jeśli też lubisz, można oglądać na bieżąco na oficjalnej stronie, ostatnie sezony są dobre, bo już we flashu i bardzo "na bieżąco" z tym co się dzieje w świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTÓRA? :wallbash:

 

http://www.familyguyhq.com/season/10/

 

Tu masz wszystkie 10 sezonów, klikasz wybrany epizod, potem "Reviews and discussions", szukaj tych które mają najwięcej "łapek ok", największe prawdopodobieństwo dobrego linka ;)

 

Poza tym, nie wiem jak w Foxie, ale oglądanie takich kreskówek z lektorem to nieporozumienie niestety :(

 

South Parka za to, jeśli też lubisz, można oglądać na bieżąco na oficjalnej stronie, ostatnie sezony są dobre, bo już we flashu i bardzo "na bieżąco" z tym co się dzieje w świecie.

na foxie wszystkie kreskówki są z napisami także jest git :mrgreen: dzięki za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.