Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mowie ze jest mistrzem bo cisnie na czerwonym i wali w ciemno na pasach - ale zeby tak jezdzic i nie zabic nikogo innego oraz samego siebie trzeba miec duzo odwagi i przede wszystkim umiejetnosci - gdyby ich brak dawno by sie rozwalil na pierwszym manewrze,te auta nie sa przewidywalne jak okta 1,9tdi :good:

 

większego idiotyzmu już dawno nie słyszałem... jakiej odwagi... jakich umiejętności??? Żeby przejechać na czerwonym świetle nie trzeba wiele i pewnie każdemu z nas się to zdarzyło a jak nie to jeszcze się zdarzy! Ale zrobić to z premedytacją w taki sposób to właśnie świadczy o braku jakichkolwiek umiejętności i głupocie w czystej postaci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe macie teorie,nie wchodze w rozmowe bo mamy inne rozumowanie.

 

Odnosnie tematu jeszcze - nikogo ( na szczescie ) nie potracil,a gadanie ze byle kto za kierownica takiego auta zrobi to samo... zostawiam juz bez komentarza :)

 

ps. wszyscy sie spinaja na kierowce samochodu,a goscie na moto swieci ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest takiego fantastycznego ? Przecież on kr.a prosto jedzie cały czas..... I przeważnie na zasadzie uda się albo nie uda.

 

Oglądając to nie wiedziałem co ten człowiek ma w głowie, a co mają osoby go broniące, to ja już nie mam pytań. I też nie widzę sensu dalszej rozmowy, bo widocznie to twój idol.

 

BardzoMałyWacek ma tutaj siermiężne znaczenie.

 

Moto już komentować nie będę. W ich przypadku to większa krzywdę zrobią sobie niż innym jeśli coś pójdzie nie tak, więc selekcja trwa.

 

Czytamy do końca, jak potrafimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bez spiny ;) Ja gościa nie znam i niewiem na prawdę na co go stać, ale oceniając po filmie to nic pro-elo nie pokazał. Na łukach zwalniał, nigdzie bokiem nie przeszedł. Całą jazda opierała się na wciskaniu hamulca i gazu i to jeszcze w automacie z manetkami, zrobił sobie koleś Forze w realu i tyle. Kwestia czasu jak się roztrzaska z własnej winy lub jakiś inny kierowca nie odczyta jego intencji na drodze i będzie tragedia.

 

Jak chcecie pooglądać prawdziwego skilla za kółkiem M3 E92 to zapraszam tutaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.