Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a kolega z hondy sie jeszcze w komentarzu pojawił :D

Możesz mi powiedzieć co złego widzisz w zachowaniu tego gościa? Gdyby w Polsce ludzie potrafili jeździć na suwać to ok wtedy mógłbyś mieć pretensje do gościa .

Natomiast wpychanie się na koniec zwężki tylko spowalnia ruch jeszcze bardziej , niech się suwak robi wcześniej a wtedy jazda będzie płynna.

Co innego jeśli na końcu pasa jest lewoskręt.

Widzę że kolega jest z innego świata chyba. Według Ciebie na tym jazda polega żeby 10km przed końcem pasa blokować ruch ?

:thumbdown:

Ja osobiście to nie wiem czy bym bomby nie posłał takiemu bo to totalny przejaw idiotyzmu!!! Nie wspominając o tym że blokuje się ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, ciekawe czy kierownictwo tej firmy ma ta muzę ustawioną jako dzwonek telefonu ?!

 

siedzisz sobie w knajpie i słyszysz z marynary "Polskie szamba gwarancją jakości..." :lol:

 

hicior na wiejskie wesele jak znalazł :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, oglądałem to wczoraj. Nieźle załatwili "kozaka". Zamiast przyjąć na klatę mandat to zgrywał cwaniaka. Jak to się mówi - żeby cwaniakować to trzeba mieć czym. Dobrze matołowi. Widocznie nie wiedział, że jak zaczyna się za bardzo skakać to prawda jest taka, że zawsze coś znajdą, żeby dowalić dodatkowo. Co jak co ale takiego "cwaniaka" mi nie jest żal.

 

 

Z innej beczki - fura prawdziwego samca: :kox:

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.