Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokładnie tak jak pisze Rychu - złodziej grzecznie siedzi z piwkiem przy kompie, przegląda konkretne fury, z konkretnym wyposażeniem i silnikiem pod zamówienie. Pół biedy jeśli nie jesteś świadom tego co się dzieje z samochodem po kradzieży, ale kiedy dowiadujesz się, że bezczelnie ktoś go zawinął na czyjeś zamówienie, legalnie zarejestrował i nim jeździ - mnie by krew zalała. Tylko czy warto ryzykować życie własne/swojej rodziny + mieszkanie/dom? Chyba nie.

 

Co do AC to w moim przypadku (23 lata, 10% zniżek, 50% zwyżek) cena za AC 8 letniego Focusa 1.6 wyniosła 2900zł. Po prostu jest to dla mnie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie pasuje jeszcze jedno. Najpierw piszą, że czyszczą lakier potem korekta i mycie lakieru.

Dobra ok po korekcie umycie auta ale jak do nich przyjedziesz to ciekawe co mieli na myśi poprzez czyszczenie :?:

Albo to tylko takie zabieg żeby dwa razy nie pisać mycie ale jak dla mnie dziwnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jak trafnie zauważył Multi kabel na masce podczas polerownia :kox: Druga rzecz to na jednym zdjęciu widać włączoną maszynę która nie dotyka auta, w dodatku wygląda to tak jak by facet chciał rantem dużego wełniaka dojść w trudno dostępne miejsca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego polerowania wg Auto Świata...

Koleś chyba to robi pierwszy raz w życiu. Co on za bajki opowiada, że jak pad jest lekko ciemny to znaczy, że troche lakieru zdarliśmy? Jak nie wyczyścił lakieru to i się brudny robi... :o Poza tym ta szczota. No i już widzę jak po każdym przepolerowaniu sprawdzam element czy dobrze go wyprowadziłem... myjąc go... :wallbash:

 

Hahahaha. Jaki baran. Lusterko... niech sobie lepiej halogenem poświeci jakich hologramów narobił od tych obrotów...

Szkoda mi tej Acury :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.