Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tu masz kilka zdjęć z tego miejsca

http://www.sadistic.pl/gratowy-ogrodek- ... 177647.htm

a w komentarzach zdjęcia z innych takich miejsc :cry:

I kolejna galeria

http://www.motore.pl/2012/reportaze/opu ... -tabencki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem "tylko" śmieszne:

 

http://kontakt24.tvn24.pl/temat,prawie- ... tegoryId=0

 

ale dokładając dramat w Kamieniu P. i kilka ostatnich przypadków "wysiadania" z aut tej marki szoferów machających "ręcami", to zastanawia mnie, czy na korpo-debatach dział PR BMW dostrzega "problem wizerunkowy" tej marki w PL jako realny :o , czy też biorą to na miękko... Raczej pewnie to drugie, bo jednak "sportowy" młodzieniec smażący lacza ulepionym ze szpachli, "sportowym" E36, a kupujący nowy model BMW w salonie no to jednak troche inne "targety" :evil: Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bechcik, przypomnij się jak pijany zabije Ci kogoś bardzo bliskiego to też Ci powiem "są w kraju ważniejsze sprawy od Twojej mamy/taty/siostry/brata, spójrz np na korupcje, to jest ważne, a nie jakiś tam jeden wypadek"

 

 

:shock::wallbash:

+ 1 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że media trąbią teraz non-stop o pijanych kierowcach pomijając informacje o sprawach równie ważnych. Mamy tu coś na zasadzie reakcji łańcuchowej, zdarzył się jeden wypadek, potem drugi i każdy teraz myśli, że coś jest nie tak, że coś trzeba z tym zrobić. A prawda jest taka, że niemal codziennie ktoś ginie przez nietrzeźwych.

Oczywiście nie neguję działań rządu, policji itp. dążących do ograniczenia liczby wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców. Dla mnie mogliby nawet wprowadzić obowiązek wyposażania auta w alkomat, wg mnie dobre rozwiązanie. Lecz Polacy mają to do siebie, że każdy założony na nich "kaganiec" potrafią obejść.

 

kamilgt, nie bierz mnie za jakiegoś nieodpowiedzialnego człowieka, też mnie wkuwiają pijusy za kierownicą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bechcik, z jednej strony to źle, bo trochę męczy, że wszędzie to samo alez drugiej strony może ludzie w końcu przestaną przymykać oko "bo będzie jechał wolno, bo nie wypił dużo, bo wczoraj pił to dzisiaj może, bo blisko mieszka" itp..
bechcik, przypomnij się jak pijany zabije Ci kogoś bardzo bliskiego to też Ci powiem "są w kraju ważniejsze sprawy od Twojej mamy/taty/siostry/brata, spójrz np na korupcje, to jest ważne, a nie jakiś tam jeden wypadek"

 

 

 

Napiszę tylko tyle: +1 :good:

 

PS> więcej wywodów nie piszę, bo posty i tak polecą, tak jak wczoraj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie oglądam TV,ogólnie rzecz biorąc nawet jakby były poruszane problemy wszechobecnego syfu to i tak,nic to nie zmieni, nikt nie wyjdzie na ulicę,no bo kto ma wyjść,jak Ci,którym naprawdę źle tego nie robią? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że się poprawi.

Ale z drugiej strony, ile to już było akcji, nagonek na różne nieodpowiedzialne zachowania. Do dziś pamiętam wypadek busa w którym było bodajże prawie dwudziestu pasażerów. Po zdarzeniu były wielkie zapowiedzi, że ITD i policja weźmie się za takie przypadki. I co? Do dziś można zobaczyć przepełnione busy i jakoś nie widać by to się miało zmienić.

Powyższy przypadek jest oczywiście jednym z wielu podobnych.

Tak więc jeszcze raz powtórzę, jestem "za" jakimikolwiek akcjami mającymi ograniczyć pijaństwo na drogach, ale znając życie i nasz kraj do niczego to nie doprowadzi. Tyle z mojej strony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda akcja jest dobra zeby zdobyc nowych wyborcow... stanie sie tragedia to poslowie licytuja sie ktory to wiecej nie zmieni w kraju i wiekszej kary nei nalozy, a media im w tym pomagaja kilkanascie godzin gadajac na ten temat. codziennie dzieja sie rozne nieprzyjemne sytuacje i zamiast wymieniac je to wezma jedna i beda krecic w kolko, tak jak dzisiaj pokazywali transmisje z pogrzebu w kamieniu... normalnie rece opadaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak się zastanawiam czy policjanci mają tylko radary w samochodach i mogą używać do bólu a na alkomaty jakiś limit. Byłem dzisiaj na myjni, zaraz na przeciw wyjazdu ustawiłsie radiowóz i przez minimum 10 minut nic. Możliwe że przez szybę sprawdzali prędkość lub samą obecnością powstrzymywali przed rozwijaniem prędkości (prosta około 400m)

Może zamiast wygodnego siedzenia w samochodzie i klikania w przyciski radaru wyszli by na ulicę i sprawdzili co 3 samochód czy aby ktoś nie pod wpływem alkoholu. Może złapią albo i nie, ale trochę ludzie by widzieli że coś się dzieje, a tu tylko sprawdzamy licznik czy nie przekroczone 50 i możemy spokojnie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.