Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cos takiego jak i hidy policjant powinien rozwalac palka na miejscu i zabierac dowod. Jak ktos chce sobie szpecic swoje auto to jego wola ale za "usprawnienia" typu "xenon" w golfie II nie powinno byc litosci . Tak samo z ciemnymi, dymionymi lampami z tylu, ciekawe ile z nich ma odpowiednie atesty. A potem bedzie zdziwko jak ktos w tylek wjedzie i jeszcze przyjdzie zaplacic mandad i z OC za naprawe temu ktory wjechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, Ostatnio jechałem mondeo i gadałem przez telefon i oczywiście jak zawsze w takiej sytuacji musiała pojawić się policja, ale nie o to chodzi. Było ich dwóch w tym jeden młody łepek i on do mnie z gadką, że dzisiaj zabiera mi dowód rej. za zestaw HID w przednich lampach. Na to już nie wytrzymałem i zapytałem go wprost(potem dopiero pomyślałem ale) Czy pan jest taki głupi czy tylko udaje. A on na to że jak mu pokaże spryskiwacze to ok pokazałem i jakie było jego zdziwienie, a ten starszy siedział w radiowozie i śmiał się z niego.

 

Piciosz, dobry przykład na to, że jednak auto to coś więcej heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.