Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co zrobić? Chłopak wie co oferuje, zna możliwości, zna sie na robocie, wie co sie z czym je, a ze nie ma w potrfolio fur za pól banki czy rzeczonych Ferrarek, to ma usiąść i płakać ? Nie rozumiem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić? Chłopak wie co oferuje, zna możliwości, zna sie na robocie, wie co sie z czym je, a ze nie ma w potrfolio fur za pól banki czy rzeczonych Ferrarek, to ma usiąść i płakać ? Nie rozumiem

+1 jak ch...

Octa czy ibiza całkiem spoko wyglądały

Jakby ktoś wrzucił do psb to połowa by koniowała że dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Chłopak wie co oferuje, zna możliwości, zna sie na robocie, wie co sie z czym je, a ze nie ma w potrfolio fur za pól banki czy rzeczonych Ferrarek, to ma usiąść i płakać

 

 

Chyba nie za bardzo zrozumiałeś :) Czym innym jest nie posiadanie takich aut w portfolio, a czym innym jest chwalenie się nieposiadaniem. To pierwsze jest zrozumiałe, a to drugie nie za bardzo wiem jaki ma cel. Wzbudzenie litości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam takie wrażenie czy w tym roku jest wysyp "firm" i garażowców? Coś z okolic mojej wioski www.detailshine.pl. Niedługo co drugi użytkownik będzie miał "studio". Już nawet forumowicze, którzy kilka miesięcy temu nie mieli pojęcia jak trzymać maszynę, teraz otwierają studia :shock: Ciekawe co się stanie jak uszkodzą komuś lakier na jego perełce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo co drugi użytkownik będzie miał "studio". Już nawet forumowicze, którzy kilka miesięcy temu nie mieli pojęcia jak trzymać maszynę, teraz otwierają studia

 

:song::kox:

 

[ Dodano: 3 Lipiec 2013, 11:57 ]

U grubego?

 

Mam pogoglać i pofejsować? Tak?

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam takie wrażenie czy w tym roku jest wysyp "firm" i garażowców? Coś z okolic mojej wioski www.detailshine.pl. Niedługo co drugi użytkownik będzie miał "studio". Już nawet forumowicze, którzy kilka miesięcy temu nie mieli pojęcia jak trzymać maszynę, teraz otwierają studia :shock: Ciekawe co się stanie jak uszkodzą komuś lakier na jego perełce.

 

tak jest w każdej branży, z tym że Detailing sie rozwija i dlatego jest to widoczne. W branży meblowej - meble na wymiar (mam firmę) jest tak samo... mnóstwo garażowców trzymających niezły poziom, ale też mnóstwo partaczy, tak samo z firmami- zdarzają się bardziej partackie niż ci garażowcy. Oni nie maja tyle kosztów, robią po godzinach i ktoś by powiedział, że jak legalnie działąjąca firma ma z nimi konkurować??? ja nie nażekam Mamy sie bardzo dobrze na Legalnym rynku- a kto będzie miał zrobić u garażowca to zrobi u niego i nie bedzie szukał po firmach- i odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam takie wrażenie czy w tym roku jest wysyp "firm" i garażowców? Coś z okolic mojej wioski www.detailshine.pl. Niedługo co drugi użytkownik będzie miał "studio". Już nawet forumowicze, którzy kilka miesięcy temu nie mieli pojęcia jak trzymać maszynę, teraz otwierają studia :shock: Ciekawe co się stanie jak uszkodzą komuś lakier na jego perełce.

 

tak jest w każdej branży, z tym że Detailing sie rozwija i dlatego jest to widoczne. W branży meblowej - meble na wymiar (mam firmę) jest tak samo... mnóstwo garażowców trzymających niezły poziom, ale też mnóstwo partaczy, tak samo z firmami- zdarzają się bardziej partackie niż ci garażowcy. Oni nie maja tyle kosztów, robią po godzinach i ktoś by powiedział, że jak legalnie działąjąca firma ma z nimi konkurować??? ja nie nażekam Mamy sie bardzo dobrze na Legalnym rynku- a kto będzie miał zrobić u garażowca to zrobi u niego i nie bedzie szukał po firmach- i odwrotnie :)

 

+1 jak w każdej profesji.

 

Wydaje mi się, że wyznacznikiem jest nie to ile siedzi na forum, tylko ile przez ten czas zrobił aut. Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.