Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zajeżdżam do garazu po pracy wstawić auto, pomyślałem sobie, a odkurzę jeszcze w środku, otworzyłem zimne piwko :-]

Kilka garaży dalej wystawione było auto sąsiada, który kręcił się obok auta wraz z żoną i córką. Po kilku minutach słyszę, "no to auto juz umyte, pomożecie mi przy okazji nawoskować samochód..", patrzę z bagażnika wyjmuje kolo Tempo :P No i sąsiad chwyta za gąbkę kuchenną, aplikuje pastę na lakier, jego żona z córką łapią kawałki starej koszulki i polerują środek :mrgreen: Skończyłem odkurzać auto, wjechałem do garażu, dokończyłem piwko, wychodzę, zakluczam garaż i słyszę :"szybko nam poszło, sam bym tu jeszcze z 20minut siedział"- szybko się uwinęli z woskowaniem :kox:

:D:D:D

 

 

mam nadzieje ze Cie połysk nie poraził :kox: , ale efekt pewnie byl, nie ma co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Zajeżdżam do garazu po pracy wstawić auto, pomyślałem sobie, a odkurzę jeszcze w środku, otworzyłem zimne piwko :-]

Kilka garaży dalej wystawione było auto sąsiada, który kręcił się obok auta wraz z żoną i córką. Po kilku minutach słyszę, "no to auto juz umyte, pomożecie mi przy okazji nawoskować samochód..", patrzę z bagażnika wyjmuje kolo Tempo :P No i sąsiad chwyta za gąbkę kuchenną, aplikuje pastę na lakier, jego żona z córką łapią kawałki starej koszulki i polerują środek :mrgreen: Skończyłem odkurzać auto, wjechałem do garażu, dokończyłem piwko, wychodzę, zakluczam garaż i słyszę :"szybko nam poszło, sam bym tu jeszcze z 20minut siedział"- szybko się uwinęli z woskowaniem :kox:

:D:D:D

 

No i nie wiem w czym tkwi Twoj problem, 'woskowanie' czy inne 'tempowanie' to JUZ lepsza forma dbania o auto anizeli 90% spoleczenstwa. Takze nie smialbym sie ze zwyklych smiertelnikow z takich dzialan.

 

Zreszta, przypomnij sobie co sam robiles przy aucie pol roku/rok/2 lata temu (niepotrzebne skrecic). Zapomnial wol jak cieleciem byl? Chyba, ze od poczatku znales cala sztuke detailingu i wszystko robiles jak w PSB przykazalo.

 

Mi to sie chce smiac jak czytam tego typu komentarze wysmiewajace zachowania juz i tak wykraczajace poza schemat przecietnego polaczka, ktory wlewa byle co, jezdzi byle jak i nie dba o auto ogolnie. Ale oczywiscie kazdy z nich uwaza sie za samca alfa i wyrocznie we wszelkich tematach motoryzacyjnych.

 

Bazuka, przypomnij sobie, ze nie dalej jak kilka miesiecy temu sam pytales o zestaw do auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przypominam jak dbałem o moje nowe srebrne Grande Punto w 2006 roku :wallbash:

-płukanko

-mycie jednym wiadrem z jedną gąbką (ale chociaż od góry do dołu)

-na koniec kółka - kołpaki - cillit bang

-wycieranie irchą

-i pastowanie jakimś turtlem szarym po całości

-na koniec spolerowanie pieluchą tetrową - bo podobno delikatna :wallbash:

-szyby clinem

-wnętrze po prostu woda z odrobiną ludwika

Masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przypominam jak dbałem o moje nowe srebrne Grande Punto w 2006 roku :wallbash:

-płukanko

-mycie jednym wiadrem z jedną gąbką (ale chociaż od góry do dołu)

-na koniec kółka - kołpaki - cillit bang

-wycieranie irchą

-i pastowanie jakimś turtlem szarym po całości

-na koniec spolerowanie pieluchą tetrową - bo podobno delikatna :wallbash:

-szyby clinem

-wnętrze po prostu woda z odrobiną ludwika

Masakra jakaś.

 

Oj tam maskara od razu.... Klasyka... Vintage Style :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, może się jakoś źle wyraziłem albo Ty to jakoś inaczej odebrałeś, ale nie miałem na celu się z kogoś wyśmiewać czy coś... tak jakoś napisałem o tej akcji, po spędzonym czasie na forum i przy aucie owe zdarzenie 'dziwnie' wyglądało z boku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.