Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe czy była dopłata za pedał gazu, albo sprzęgła i znaczek na masce? :lol:

Język Polski w menu wprowadzili chyba w zeszłym roku, w badziewnym Punto z 2006 wszystko po polsku na wyświetlaczu... :lol:

 

Das Auto :kox:

 

Jest klima, ale dopłata pewnie była w wysokości 10 % wartości samochodu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy_, kontrolka może jakaś jest, ale jak większość kontrolek widoczna pod światło i po załączeniu. pewnie jest też jakiś sygnał dźwiękowy jak sie płyn zagotuje

No tak, tylko ciekawe w którym momencie ona się ujawnia, jak po zagotowaniu to ani sygnał ani kontrolka nie są już potrzebne ;) Oj bidne te autka, wskazówki też za dopłatą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy_, wtedy wiesz, że masz sie zatrzymać :D

Taa, zaczekać na lawetę i wymienić w najlepszym wypadku uszczelkę pod głowicą :( Ja rozumiem ekonomię, dopłaty do wyposażenia ale myślałem, że obserwacja wskaźnika temp. płynu to tak jak ze wskaźnikiem poziomu paliwa, ważne eksploatacyjne rzeczy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Astrze H też nie ma.

Jak masz kolorowy wyświetlacz to jest patent na to, trzeba wejść w test mode i masz tam temperaturę i wiele innych ciekawych info

 

W zwykłym też mam taki patent, zwany test mode. Podobno o przegrzaniu informuje kontrolka i sygnał dźwiękowy, słyszałem też że po przekroczeniu pewnej temperatury silnik po prostu sam zgaśnie (nie z zatarcia, tylko niby tak komputer decyduje :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem też że po przekroczeniu pewnej temperatury silnik po prostu sam zgaśnie (nie z zatarcia, tylko niby tak komputer decyduje :D )

 

przy dwóch paczkach na liczniku też? :o

 

Przeczytałem coś takiego w sieci, szukam ale nie mogę znaleźć... Mi też wydaje się to zastanawiające, może wchodzić w tryb awaryjny, nie zapalić gdy go już zgasimy, ale tak w czasie jazdy niemożliwe raczej... Sam nie testowałem, wole nie sprawdzać :)

 

EDIT:

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2100113.html

 

post #4

 

Ale wiadomo, internet przyjmie wszystko, a czy to prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem też że po przekroczeniu pewnej temperatury silnik po prostu sam zgaśnie (nie z zatarcia, tylko niby tak komputer decyduje :D )

 

przy dwóch paczkach na liczniku też? :o

 

Przeczytałem coś takiego w sieci, szukam ale nie mogę znaleźć... Mi też wydaje się to zastanawiające, może wchodzić w tryb awaryjny, nie zapalić gdy go już zgasimy, ale tak w czasie jazdy niemożliwe raczej... Sam nie testowałem, wole nie sprawdzać :)

Komputer nie pozwoli zatrzymać samochodu póki pęd powietrza nie wystudzi silnika :) A tak na serio to przecież chyba w jakiejś instrukcji powinno coś być o tym wspomniane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wam nigdy się płyn nie zagotował. Nie sposób nie zauważyć, jest przeraźliwy sygnał dzwiękowy i oczywiście świeci się kontrolka na desce. Spokojnie dało się zatrzymać bez żadnej awarii.

Nie mogło by być tak, że nie ma żadnego powiadomienia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wam nigdy się płyn nie zagotował. Nie sposób nie zauważyć, jest przeraźliwy sygnał dzwiękowy i oczywiście świeci się kontrolka na desce. Spokojnie dało się zatrzymać bez żadnej awarii.

Nie mogło by być tak, że nie ma żadnego powiadomienia. :mrgreen:

 

Przeczytałeś ostatnie posty, czy tylko po łebkach? :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Astrze H też nie ma.

Jak masz kolorowy wyświetlacz to jest patent na to, trzeba wejść w test mode i masz tam temperaturę i wiele innych ciekawych info

Daj info bo mam wersję z kolorowym telewizorem. Przyda się ;)

Kolorowy ekran nie jest niezbędny do wejścia w "test mode"

instrukcja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.