Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten wosk przekracza wartość mojego auta , motoru , auta mojej żony , brata i szwagra razem :D

 

Zawsze można dom/mieszkanie sprzedać :lol:

A tak już poważniej to raczej nie jest to wosk dla indywidualnych odbiorców. Za to dla firm car-detailingowych może to być dobra inwestycja. Znacznie może podnieść prestiż takiej firmy a wydatek choć spory to jednorazowy - po zakupie uzupełniany jest dożywtonio.

Zawsze są samplerki ;)

 

Ten wosk występuje w formie próbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znasz jego przypadłośći...

Ależ oczywiście, że nie znam przypadłości... i wcale nie chce sie bawić w lekarza... ale mi zawsze wydawał się że koperty sa dla osób, które maja problemy z motoryką - orzeczenie niepełnosprawności, i zawsze trudno mi uwierzyć, że ta pani w kilkucentymetrowych szpilkach ma problem z chodzeniem... oczywiście generalizowanie to bardzo złe podejście... ale generalnie polskie społeczeństwo nie ma szacunku i nie chce widzieć osób niepełnosprawnych, na pewno wiesz ile niepełnosprawny musi się "nachodzić" by otrzymać pomoc, o której tak głośno... trzeba mieć końskie zdrowie... niestety, niepełnosprawność nie jest piękna, nie jest modna, nie jest sexy... jeśli jednak się ją pozna, to jest to najpiękniejsza szkoła jak żyć i tym życiem się cieszyć.

 

Przy okazji, Pan zmartwychwstał i jest z nami - wesołego Alleluja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.