Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miała nadzieję, że ten chłopak znowu pojawi się na pogrzebie

 

Dobra odpowiedź ale... :D

 

 

Jeżeli odpowiedziałeś prawidłowo znaczy to, że rozumujesz jak psychopata...!!!

Ten test został stworzony przez słynnego amerykańskiego psychologa i pozwala

weryfikować potencjalnych zabójców. Wielu seryjnych morderców odpowiedziało

prawidłowo na to pytanie. Jeżeli odpowiedziałeś/aś błędnie lepiej dla Ciebie.

Jeżeli ktoś z Twoich przyjaciół 'odgadł odpowiedź' sugeruje trzymać się od niego z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mało śmieszne, prawie identyczną sytuację miałem dzisiaj, może nawet gorszą bo przeszkoda pojawiła sie za zakrętem... Omijanie w ostatniej chwili + jak na złość na drugim pasie dość blisko samochód więc trzeba było szybko wrócić na swój. Tył mi już zarzuciło ale szybka kontra + lekkie dodanie gazu wyciągnęło auto.

 

Dobrze, że kierowca na przeciwnym pasie nie spanikował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Polskim społeczeństwie zawsze oburzenie ze zestresowani,przepracowani i marnie opłacani policjanci zdrzemną się kilka min. Albo nawet do sklepu po bułki wejdą bo nie ma czasu zjechać na komendę na posiłek.

Z tym ze nasi się chowają po kątach, a w GB maja to w dup... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padający praktycznie od wczoraj marznący deszcz. Auto wygląda jak lodowa rzeźba !! Na szybie czołowej warstwa lodu na około 5mm !! Miałem jechać autem po młodą do przedszkola ale odladzanie zajmie mi jakieś 30min... :dontknow: szybciej będzie na piechotę.

Poza tym drogi i chodniki na osiedlu przypominają tor lodowy dla bobsleja :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zajmuje "trochę" czasu zeskrobanie tego dziadostwa z szyb. Kolo przed blokiem już widzę jak drapie volvo kombi 48min. :-] Rano na 6 do pracy pewnie nie jeden dziś nie zdąrzył, bo kto mógł przewidziec. ;) A ja wyjechałem z garażu i ani grama lodu, zero drapania. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.