Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlatego nie bawie się w petardy i fajerwerki od dawna. Dziecinada ;) Niech robią to inni :P

 

Ja również wyrosłem z petard.

 

Małolat zrobiły swoją własna bombę składająca sie z kilku petard,finał to ręka amputowana do przedramienia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek po takim filmiku dopiero zdaje sobie sprawę jakim był idiotą w młodości.

Ileż to my zdetonowali przed sylwkiem ulepów własnej produkcji, a o północy nie było już czego odpalać :lol:

Po takim filmiku od razu pojawia się wizja podcierania hakiem... Jeden niewłaściwy ruch i :shock:

Teraz wolę oglądać z daleka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zobaczyc na domorosłych pirotechników w tłumie, ja wczoraj widziałem jak debile przyszli na mega pokaz fajerwerków w manufakturze, dfakto chyba najlepszy jaki kiedykolwiek widziałem ;)

stawiali w zbity śnieg race i nie lecialy w góre bo za mocno wbite i walily na ziemi... i rozne zymskie ognie przewracające sie i walące w ludzi ;) kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katowice ul.poniatowskiego

bardzo czesto widze takie numery wykonywane przez policyjne radiowozy :shock:

jest tam stacja obslugi pojazdow ze slaskich komend i w wiekszosci przypadkow za szyba wsadzona jest tabliczka jazda testowa

palenie gumy,wpier******e sie na 3 to norma

normalnie prawie jak JBB

to jest polska wlasnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matherr, delikatnie zbierał śnieg, na 100% nic złego się z lakierem nie stało, zwłaszcza, że jest oklejony. Poza tym to tylko auto - kolega też dbał i się cieszył nowym autem i uj z tego jak wjechał w niego chlor. :dontknow:

 

Nie ma się co tak strasznie przejmować bo można w końcu wylądować w pokoju bez klamek. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynom obok poprzepalało rajstopy

Dobra, dobra. Nie chcesz się Kuba przyznać, że Twoją kolejną pasją, której od małego oddałeś się bezgranicznie jest taniec - specjalizacja latynamerykańska. Tak wywijałeś na parkiecie z tymi "czikkami" rozpalając w nich namiętności, że im się rajtki od tego żaru zaczęły zajmować ogniem... ;):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.