Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

takie tam śmieszne, każdy wie jak to się skończy*, tutaj w wykonaniu znanego youtubera :)

 

 

konfrontacja zrobiona ze względu na najwyższą ilość o to próśb w komentarzach :P

 

*prawie każdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Kropelkowanie" i "odpychanie" wody na wysokim poziomie, notabene do tego ten Pan tak powolnie i spokojnie psika sobię tą pianą w powietrze. Ewidentnie delektuje się myciem.

 

 

W rzeczywistości wiadomo jak to wygląda , - Wrzucją za 2 zeta i latają na około autka jak szaman w okół ogniska :lol:

 

 

btw. nie ma to jak nocna pora i akcja na dwa wiadra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zobaczyłem gościa z oponami "Diplomat'', zastanawiając się co to za wynalazek wszedłem na forum i znalazłem coś takiego:

mam komplet tych opon zakupiony za dobrą cene na jesieni 2011r, bardzo dobrze sie prowadzą, nie miałem żadnych problemów z jazdą w czasie zimy, a jeżdżą na passacie 130 konnym, którym można przycisnąć

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Kropelkowanie" i "odpychanie" wody na wysokim poziomie, notabene do tego ten Pan tak powolnie i spokojnie psika sobię tą pianą w powietrze. Ewidentnie delektuje się myciem.

 

 

W rzeczywistości wiadomo jak to wygląda , - Wrzucją za 2 zeta i latają na około autka jak szaman w okół ogniska :lol:

 

 

btw. nie ma to jak nocna pora i akcja na dwa wiadra :D

 

:lol::lol:

Toż to z mojej wsi. Dwa razy tam płukałem auto. Myjnia ładna, ale zdziercy i nic więcej... Za 5 zeta 4 minuty lania. Na szczęście 150 m dalej jest druga myjnia przy parkingu płatnym i tam za złocisza mam 75 sekund mycia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, jak krowie na rowie :evil:

 

Spłukiwanie od dołu daje lepsze rezultaty, bo piana aktywna pod ciśnieniem spłukiwana lepiej oddziela brud od auta. Jak byście spłukiwali od góry to tak jak mówi Maciek piana aktywan w dolnych partiach (gdzie jest najwięcej brudu) spływa z mniejszą ilością brudu. Chodzi o to, żeby w każdym miejscu spłukac pod wysokim ciśnieniem.

W tym temacie też było o tym: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... c&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy (no prawie wszyscy...) powtarzają, że powinno się od dołu do góry ale czy ktoś to sprawdzał? Piana nie działa przecież wyłącznie przy kontakcie z wodą pod ciśnieniem. Zaczyna zmiękczać brud już wcześniej leżąc na aucie.

 

Ja spłukuję od dołu do góry ale nie sądze by to było takie istotne. Postaram się kiedyś to sprawdzić i jeden element spłukam od dołu do góry a drugi od góry do dołu. Podejrzewam, że różnica nie będzie zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego JM63, te opony są jeszcze wypuszczane pod nazwą Kelly. Sam na nich osobiście jeżdże i moich 3 znajomych i wszyscy jesteśmy z nich jak najbardziej zadowoleni. W Auto Swiat kiedyś był test z nimi, porównywane były do Continentala. A w teście brały udział chyba jeszcze Kleber, Dębica, i jeszcze jakieś. Bardzo dobrze wypadały na śniegu(najlepiej chyba na takim"kopnym"), zaś na mokrym trochę gożej niż Conti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.