Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

 

Koleżanka postanowiła sprzedać swoją brykę - w ogłoszeniu umieściła szczery opis stanu faktycznego pojazdu :evil:

 

UWAGA!! OGŁOSZENIE :)

Chcę się pozbyć "NISZCZYCIELA" :)

zamienić na jakiegoś innego rzęcha, szrota, klamora, hebela...

Niszczyciel jest mazdą 323f, ma instalacje gazową, ostatnio serwisowaną.... ładnie zapierdala i nie sprawia kłopotów....

Strasznie hujowo się patrzy w nim do tyłu, to tez wczoraj wjebałam przy cofaniu w drzewo - pęknął spojler (do wyjebania, na szrocie sie kupi "nowy" za 20 zł - no albo ten skleić :)), i się troszeczkę wgniótł - ale nie dużo - pewnie da się to wyklepać :P - z przodu do podgrzania i wyprostowania zderzak (też w coś wjebałam w nerwach :P).... oprocz tego jest troszeczke zdewastowany - w przypływie wkurwu porysowałam go kamieniem - wydrapująć na masce napis "ZŁO" - a na drzwiach kierowcy napis "NISZCZYCUEL" - troszeczkę skopałam go w środku - wyrwałam taki plasticzany element z drzwi - ale przynajmniej można tam wyrzucać smieci :)

Zamki nie działąją - ale to akurat nie ja zepsułam - samochód jest na sosnowieckich rejestracjach - tak wiec jakis wkurwiony hanys rozjebał te zamki - ale centralny działa jak trzeba wiec luz!!!

Niszczyciel jest ekonomiczny - 170 km do Ostrzeszowa przejechałam za jakieś 60 zł albo mniej.

ma radio (kopnęłam w nie - ale działa - cd tez)

jak go posprzątam i umyję to będzie całkiem elegancki!!!

Chciałabym za niego jakieś AUTO-ŻYD - czyli coś mega ekonomicznego :) - najchętniej jakiś vw - golf I, II, III - fajnie jakby też miał gaz i był na ropę ale nie koniecznie :) piszcie jak macie coś ciekawego :) - aha - tylko to ma jezdzić - tak zebym nie musiała w to inwestować.

Niszczyciel - może i jest zdewastowany - wizualnie, ale zapierdala jak trzeba - duzo w nim było zrobione! - mam na to papiery od mechanika :)

ehhhh - towarzysz moich przemieszczań się i chłopiec do bicia :) to on zbierał mandaty pod domem w Cieszynie :)

mam nadzieję, że trafi w dobre ręce :) a że ja dostanę coś ładnego :) (mogę jakieś drobne dopłacić :P, ale nie dużo)

Garbus tez w pyte motyw :P - nooo!!!

To tyle :) jak coś to piszcie :D

Pozdro

AnnaChwalebna

 

dodatkowe info:

el szyby, klima, wspomaganie, regulacja swiateł i jakies inne rzeczy są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jacy drifterzy?? że parę biemdablju przyjechało?? przecież tam nie było na to miejsca... no chyba, że na rondzie... zresztą to był pierwszy i ostatni raz... takie rzeczy jak chcą robić to było można to zrobić obok salonu VW (więcej miejsca). zresztą kto to organizował, szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.