Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak samo bym postąpił
Zależy czy przed czy po :)

od czasu jak po wypadzie ze znajomymi na tylnej kanapie znalazłem gume do żucia wtarta w tapicerke i plamy po coli.. nie ma opcji jedzenia w samochodzie przez towarzystwo :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z Was prowadzić auto wychylając się przez boczną szybę samochodu? 83-latek spod Koszalina spróbował, dzisiaj na drodze krajowej nr 11 między Koszalinem a Bobolicami.

 

Czwartek, droga krajowa nr 11 pod Koszalinem między Manowem a Mostowem.

 

- To był niecodzienny widok - mówią policjanci, którzy oniemieli widząc, jak z przeciwka nadjeżdża stara skoda, z bagażnikiem z przodu, do którego ktoś załadował zamrażarkę. Zatrzymali auto. Za kierownicą siedział starszy pan, 83-latek, który jechał w kierunku Bobolic. Okazało się, że kupił w Koszalinie zamrażarkę i chciał ją dowieźć do domu.

 

A że stara skoda ma bagażnik z przodu auta, a nie z tyłu, jak inne samochody, to 83-latek otworzył klapę, załadował sprzęt do bagażnika i przymocował go sznurkiem; klapę zostawił otwartą. Tyle, że zamrażarka wystająca z bagażnika, kompletnie zasłaniała mu widok na jezdnię. I dlatego 83-latek prowadził i wychylał się cały czas, aby widzieć drogę.

 

- Policjanci pouczyli starszego pana i nie pozwolili mu jechać dalej - mówi Magdalena Marzec, rzecznik koszalińskiej komendy policji. - Kierowca musiał zorganizować inny transport, by dowieźć zamrażarkę do domu.

 

bilde?Site=GG&Date=20121011&Category=POWIAT01&ArtNo=121019912&Ref=AR&border=0&MaxW=666

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adii, miałem dodo blue velvet a teraz nattysa blue. osobiście lepiej mi sie pracowało z dodo. aplikacja ta sama pomijając mały słoiczek, ale ścieranie dużo łatwiejsze. a co do trwałości. dodo myte raz w tygodniu proszkiem na bezdotyku wytrzymywało mi 1-1.5miesiąca. a z samplerka za 30zł zrobiłbym hatchbacka 8-10razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.