Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Bo na pewno nie o kosmetykach/samochodach, przecież tyle się nie da

 

hmmm Panowie to taka mała rada (od "baby"). Duuuużo łatwiej jest jak kobieta potrafi dzielić z Wami pasje- u nas zaczęło się od motocrossu (którego wielbicielką byłam zanim poznałam Pawła). On jeździ a ja biegam z aparatem- dla mnie to jest męczące, bo to kocham. Nie marudzę. Spoty- hmm na spotach motoryzacyjnych pojawiam się od dobrych 9-10 lat ;) To chyba ja zaraziłam Pawła tym klimatem. I na warszawskich nie pojawiam się dlatego żeby go pilnować :kox: tylko dlatego, że jakoś cotygodniowe spotkania od dawna są wpisane w mój harmonogram ;) Nawet wspólne dłubanie przy autach jest fajne (zaczynam marudzić ok 22.30 kiedy już na serio zmęczenie nie pozwala mi trzymać oczu otwartych :mrgreen: ).

 

Nie twierdzę, że jestem aniołem (i okres też czasami miewam :kox: ) ale jak tak Was czytam to się zastanawiam co jest normą a co nie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiolka mx_n, tak samo i my aniołami nie jesteśmy. Wiadome,że każdy ponarzeka na swoją połówkę,że to,ze tamto sramto itd,ale to już tak wszyscy mamy. Tak jak napisałaś - dzielenie swoich pasji bardzo ułatwia i pomaga zrozumiec. Ogólnie wyrozumiałośc jest bardzo ważną cechą. :song: Ale i tak "macie" czasami takie swoje dziwne odchyły,foszki itp. :D Ale za to Was Kochamy. :good: i Wy nas też(chyba). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna toyota nie? http://otomoto.pl/toyota-camry-oferta-d ... 33239.html

I to bezwypadkowa - ta kuźna nic mylnego, oby w piekle się smażyli skurczybyki :zly:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 0&start=14

 

Wrzuciłeś aukcje camry, która nie ma nic wspólnego ze zdjęciami które są w tym temacie.

Zdjęcia pochodzą z camry hybrydowej, przeczytaj pierwszy post z 2 strony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj pierwszy post z 2 strony.
W serwisie Toyoty ASO znalazłem Toyote Camry 2008r Hybryda z USA przebieg 20 tys km bezwypadkowy. Ma dołączony certyfikat auta i napisane bezwypadkowy . Podaj VIN VIN: 4T1BB46K37U008269 . Auto za 46 tys zł wyglada jak nowe. Nie ma go na internecie. Jak myslicie moze byc to prawda? z USA sa jakos wyjatkowe tanie

Tak czy inaczej w komisach "salonowych" jest masa aut klepanych przez samego dealera.

Inny rodzyn w tym temacie:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-cc- ... 47447.html

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=5693332#p5693332

 

Dziwie się ludziom którzy slepo wierzą w 2 rzeczy:

- bajecznie tanie auta z usa (po imporcie)

- że amerykanie sprzedają bez przyczyny auta z przebiegiem 0-20kkm :D

Od siebie moge dodać że jeśli decydujemy się na zakup auta z usa to unikałbym egzemplarzy młodych, z małym przebiegiem.

 

Jako ciekawostka dodam że da się skasować auto i mieć czysty carfax więc jeśli auto jest bardzo drogie i nie ma wpisów to nie radziłbym wyłączać czujności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolu nie masz jakiegos swojego klona, ktorym mozna by sie zaopiekowac??

 

hmm klona to raczej nie (przynajmniej nie przypominam sobie momentu klonowania :mrgreen: ) ale myślę, że kobiet takich jak ja, które chętnie dzielą pasję swoich mężczyzn jest na tym świecie dużo ;) (nawet tych detailingowych pasji :) ). A na pewno wiele jest takich, które jeszcze nie wiedzą, że auto detailing jest fajny i trzeba im to delikatnie uświadomić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nosz ku... mać, wczoraj wracałem z pracy z wesela o 1:30 obwodnicą Radzymina i jacyś debile urządzili sobie zabawę i zrzucali na auta PALETY drewniane!!! jakieś 2km/h szybciej bym jechał to cala jedna noga palety wbiła by mi się w maskę albo szybę, a nie wiem czy po tym bym wyszedł z auta. na szczęście nic mi się nie stało ale zderzak do naprawy.

 

na auto które jechało jakieś 500m za mną zrzucili polny kamień, rozje... szyba i chłodnica.

Sprawców prawdopodobnie nie złapią wiec koszty zderzaka nieuniknione, psia mać co za ludzie.

 

Brak słów :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nosz ku... mać, wczoraj wracałem z pracy z wesela o 1:30 obwodnicą Radzymina i jacyś debile urządzili sobie zabawę i zrzucali na auta PALETY drewniane!!! jakieś 2km/h szybciej bym jechał to cala jedna noga palety wbiła by mi się w maskę albo szybę, a nie wiem czy po tym bym wyszedł z auta. na szczęście nic mi się nie stało ale zderzak do naprawy.

 

na auto które jechało jakieś 500m za mną zrzucili polny kamień, rozje... szyba i chłodnica.

Sprawców prawdopodobnie nie złapią wiec koszty zderzaka nieuniknione, psia mać co za ludzie.

 

Brak słów :zly:

Patologia się bawi kosztem normalnych ludzi, klasyka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nosz ku... mać, wczoraj wracałem z pracy z wesela o 1:30 obwodnicą Radzymina i jacyś debile urządzili sobie zabawę i zrzucali na auta PALETY drewniane!!! jakieś 2km/h szybciej bym jechał to cala jedna noga palety wbiła by mi się w maskę albo szybę, a nie wiem czy po tym bym wyszedł z auta. na szczęście nic mi się nie stało ale zderzak do naprawy.

 

na auto które jechało jakieś 500m za mną zrzucili polny kamień, rozje... szyba i chłodnica.

Sprawców prawdopodobnie nie złapią wiec koszty zderzaka nieuniknione, psia mać co za ludzie.

 

Brak słów :zly:

Patologia się bawi kosztem normalnych ludzi, klasyka :cry:

Niestety często zdarzają się takie rzeczy.

Jedyna opcja to złapać przynajmniej jednego i konkretnie "potraktować" tym bardziej że miałes posiłki za sobą.

Policja (tudzież z pogotowiem :D) przyjeżdża i zabierają pacjenta , ten wsypuje resztę.

Innej opcji nie ma bo wszystkich na raz nie wyłapiesz.

In plus sprawa prosta bo najczęściej są mocno podchmieleni.

Będą odpowiadać za stwarzanie sytuacji zagrażającej życiu i uszkodzenie mienia.

Podejrzewam że paletę też komuś podpieprzyli więc i za to by im się dostało.

Im częściej będziemy przechodzić obojętnie koło takich sytuacji, tym cześciej będą się one pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.