Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A później mądry rzecznik prasowy z jeszcze mądrzejszej polskiej Polcji wciska brednie ''Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu - zgineły 3 osoby''

 

Żenada...

 

To jest Polska, mamy takie drogi żadna nowość, ciągniem się 40km/h żeby nie urwać koła, póżniej mamy odcinek 20km na którym chcemy nadrobić troszkę czasu, na końcu stoi Policja z radarem i biznes się nakręca. Jak mam jechać przez Polske to mnie krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko czekam aż z UE przyjedzie jakaś komisja i w trybie natychmiastowym zamknie znaczną ilość dróg a przynajmniej te główne.

Nie spełniają one jakichkolwiek norm UE, czy nawet norm zdrowego rozsądku i obecnie chyba tylko gestem dobrej woli jest brak wstrzymania ruchu na takiej nawierzchni, ze strony jakiegoś inspektoratu.

 

Nie było kasy na drogi (co jest absolutnie wierutną bzdurą) to nie było dróg.

Pojawiła się dedykowana kasa z UE - też jest g%$o.

Uważam że jeśli rząd sobie nie radzi z wykorzystaniem czy gospodarowaniem pieniędzmi to powinien wynająć spółkę (oczywiście nie z PL, choćby z Czadu czy Kongo) która się tym zajmie.

W tym kraju to nawet jakby podatnik s@#$ł pieniędzmi to i tak by było mało.

 

Jedno co mi się jeszcze przypomniało i co konkretnie mnie w@#$%a to tzw. "janosikowe" ale to rozmowa na inny czas.

 

Jeśli chodzi o drogi (i nie tylko) to jesteśmy daleko za mongołami czy Słowacją,Czechami czy nawet Białorusią.

I to jest kraj który kiedyś budował drogi nawet w Afryce, i trzymają się do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzesz w mordę :shock: co to za droga?

Nie byle jaka. Krajowa 1 Kraków - Gdańsk (przynajmniej tak piszą w komentarzach na YT).

Wygląda na jedynkę, okolice Daszyny czy Topoli Królewskiej,

 

na pewno gdzieś na tym odcinku ta droga wyglądała tak w zeszłym roku.

 

Potem łaskawie załatali te dziury, ale po zimie znów zaczęły wychodzić.

 

Jeżeli to film już z tego roku, to jest naprawdę źle.

 

Z podobnej serii polecam Włocławek nocą, przejazd w kierunku Gdańska :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź na forum ścigantów z mojego miasta jak napisałem, że nie czyści się skóry szarym mydłem

 

"Dlaczego niby? Na każdej szanującej się myjni czyszczą skórę szarym mydłem, nie mają jakiś specjalnych środków do tego z resztą to mydło nie szkodzi, bo to "neutralny" detergent"

 

Temat z cytatami został skasowany? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, ojjj Arek i Ty takie pytanie :D ale ok odpowiem dlaczego, bo po pierwsze są odpowiednie do tego celu preparaty (już nie pisze o tych dwóch etapowych), które wyczyszczą i zabezpieczą, a cena za nie jest z kosmosu, po drugie lepszy efekt uzyskasz, niż po czyszczeniu mydłem, a po trzecie myślisz, że jak ktoś czyści mydłem to później odżywia skórę? :-] Dotykałeś kiedyś siedzeń właśnie takiej osoby, która myśli właśnie tak, że pielegnacja skóry polega na wyczyszczeniu jej szarym mydłem? Wiadomo zawszem można auto myć płynem, opony robić pastą do butów, a zderzaki starym olejem i też można zadać pytanie dlaczego nie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydło nie szkodzi, bo to "neutralny" detergent"
hahahahhaha :lol: jedną z zasad istnienia mydła jest ich zasadowy charakter :mrgreen: inaczej mydło niebyłoby mydłem :kox: poza tym mydło zostawia osad wapniowy i magnezowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, nie zgodziłbym się z tym. Uważam, że szare mydło typu znany tu zapewne biały jeleń jest delikatniejsze od dedykowanych środków. Być może nie wyczyścisz nim skóry tak dokładnie ale nie powiedziałbym, że czyszczenie skóry takim mydłem to błąd.

 

Pielęgnacja to już osobna kwestia, niezależna od tego jaki środek wykorzystałeś przy czyszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.