Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

 

Evo, powinni ją zamknąć i nie wypuszczać dla dobra ogółu

 

Ta tylko z tego co widać to cfaniaczek na motocyklu po tym jak mu zwróciła uwage przez okno wziął i zaje...ł jej z kopa w auto i chciał odjechać to mu umożliwiła.

 

Sam ustępuje motocyklistom na drogach czy stojac w korku staram sie robić przejazd. Ale często sie przeciskają na chama, i mi np tak strzelił w lusterko że pękło i oczywiście sie nie zatrzymał tylko uciekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj mało śmieszny był bunt DSG- przy zmianie pasa wcisnąłem do końca, obroty poszły a fura nie jedzie :shock: dopiero przy przerzuceniu na manual i wbiciu wyższego biegu zaskoczyło i później już było ok. Szczęście, że nie przydarzyło się w trakcie wyprzedzania. Ktoś z userów DSG spotkał się z taką sytuacją?

Słyszał. Dzisiaj kolega mi o tym opowiadał. Pewnie puściłeś gaz i wbiło ostatni bieg :)

Normalka, sprzęgło się poślizgnęło i nie wskoczył bieg i obroty do odcięcia :)

Tak się właśnie gubi DSG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Możliwe, chociaż na 90% jechałem na 6 biegu z małym gazem, jakieś 70-80 i dałem do oporu. Ale nie odpuszczałem :dontknow:

No nic, jak na razie wszystko ok ;)

 

Sam ustępuje motocyklistom na drogach czy stojac w korku staram sie robić przejazd. Ale często sie przeciskają na chama, i mi np tak strzelił w lusterko że pękło i oczywiście sie nie zatrzymał tylko uciekł.

 

A idź pan, strach jeździć, chcesz jednemu zjechać, a wjeżdżasz pod drugiego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha

Szczerze mówiąc to wina po obu stronach, bo facet z tą nogą też trochę przegiął.

Szkoda że motocykliście nie udało się wyciągnąć baby z samochodu, była by miazga :evil:

Ogólnie babka tak impulsywna nie powinna otrzymać prawa jazdy ale nie w koncu to Brazylia i inny temperament :D

 

Słyszał. Dzisiaj kolega mi o tym opowiadał. Pewnie puściłeś gaz i wbiło ostatni bieg

Normalka, sprzęgło się poślizgnęło i nie wskoczył bieg i obroty do odcięcia

Tak się właśnie gubi DSG

Obydwa sprzęgła się naraz poślizgnęły i nie wrzuciły biegu ?

Nawet gdyby było na ostatnim biegu to też powinien przyspieszać.

Swoją drogą to w sprzęcie za takie pieniądze jakie sobie liczy VAG to nie powinno być takich błędów i sprzęt powinien pracować bez usterki całą wieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to zg. z Waszym ?

Ja nie pisałem ze powinna go rozjechać :P

 

Dziwne że facetowi nie udało się jej wyciągnąć, musiała pasami być przypięta.

Wgl nie wiedziałem ze Fiat produkuje terenówki, to był akurat Palio Adventure.

 

P.S.

Po raz kolejny powtórzę dlaczego motocykliści mają gorzej - bo nie mają pod ręką klucza do kół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny powtórzę dlaczego motocykliści mają gorzej - bo nie mają pod ręką klucza do kół :D

 

Mają kask i twarde rękawice. To powinno wystarczyć przeciwko kluczowi do kół. A co do całej sytuacji to jest wiele osób, które w podobnej sytuacji byłyby bardziej impulsywne niż ta kobieta.

Motocyklista nie jest tu bez winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że facetowi nie udało się jej wyciągnąć, musiała pasami być przypięta.

Znajomy, znajomego, znajomego, ktory pracuje w BORze, opowiadał kiedyś przy piwku, że to nawet lepiej jak kierowca jest zapięty pasami bo można je szybciutko okręcić wokół zagłowka i jego głowy i dosyć skutecznie poddusić zapierajac się nogą o próg i poprawić głową o kierownicę, po takim combo "wywleka się" ogłuszonego z samochodu i robi co ma się zrobić. To tak w ramach ciekawostek ;)

 

Oczywiście nie zachęcam nikogo do praktykowania i uskuteczniania a jeżeli już to proszę o takie ćiwczenia pod opieką dorosłych i wykwalifikowanego personelu medycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszli kierowcy powinni przechodzić testy psychologiczne zey pózniej się to tak nie kończyło.

 

Nie ma to jak działanie: w obronie własnej+działanie pod naciskiem+pod wpływem alko+w afekcie+niepoczytalność.

Po takiej zapowiedzi babka na pewno nie poszła by do aresztu nawet gdyby faceta rozjechała na miazgę:D

(no tu może poza alko bo to kierowca)

 

lukwawa, nie wiem czy to odpowiednie miejsce na takie recepty :D

Znając życie ktoś wdroży w życie i bardzo możliwe ze przecholuje.

 

Technika BOR-u zawsze byłą na wysokim poziomie.

W końcu stara szkoła, dobra szkoła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

blade, Coś pięknego - stanie po zewnętrznej zakrętu, jeszcze oblodzonego - dlaczego mnie tam wtedy nie było :wallbash:

 

Ale kiedyś to jeździli po śniegu. A jak z 3 lata temu Kuzi przyjechał na Cieszynkę i spadł śnieg to się wycofał, bo za ślisko. A zaraz potem pojechał na rajd do Czech - pewnie niektórzy pamiętają jak to się skończyło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.