Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie to skupiali się na miastach pod Euro2012, do tego też widzę drogi między nimi porobili. Ale wpadły też jakieś bonusy ;)

 

W Wawie znalazł się kumpel na chodniku, moi rodzice też mijali wóz googla w Wieluniu i są na fotce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, Kolejka na Bodycha? 8-)

 

Kurcze, strasznie mi się podobają te Rolls'y.

 

Wczoraj mało śmieszny był bunt DSG- przy zmianie pasa wcisnąłem do końca, obroty poszły a fura nie jedzie :shock: dopiero przy przerzuceniu na manual i wbiciu wyższego biegu zaskoczyło i później już było ok. Szczęście, że nie przydarzyło się w trakcie wyprzedzania. Ktoś z userów DSG spotkał się z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Evo, Kolejka na Bodycha? 8-)

 

Kurcze, strasznie mi się podobają te Rolls'y.

 

Wczoraj mało śmieszny był bunt DSG- przy zmianie pasa wcisnąłem do końca, obroty poszły a fura nie jedzie :shock: dopiero przy przerzuceniu na manual i wbiciu wyższego biegu zaskoczyło i później już było ok. Szczęście, że nie przydarzyło się w trakcie wyprzedzania. Ktoś z userów DSG spotkał się z taką sytuacją?

 

Większość :-] - po przejechaniu 180 -200 tyś km. Mogę nawet napisać co się dzieje później :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.