Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
ja się tak zastanawiam czy to jest na potrzeby programu czy 100% prawda :| ...? szczególnie moment gdzie maksymalnie szeroko otwiera drzwi jakby ledwo się mieścił :D

 

no to niezly budzet maja jak na potrzeby programu ;) dobrze ze to nie TV Publiczna i nasz abonament idzie na takie fajne "potrzeby" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tak zastanawiam czy to jest na potrzeby programu czy 100% prawda :| ...? szczególnie moment gdzie maksymalnie szeroko otwiera drzwi jakby ledwo się mieścił :D

 

no to niezly budzet maja jak na potrzeby programu ;) dobrze ze to nie TV Publiczna i nasz abonament idzie na takie fajne "potrzeby" ;)

Przecież to wszystko leci z ubezpieczenia :P

Podobnie jak to ma miejsce w TopGear, szkoda jak każda inna.

Zanim ten odcinek został wyemitowany to ubezpieczyciel już dawno wypłacił $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, leci z ubezpieczenia, a czasami z budżetu. TVN w porównaniu do BBC jest "stacyjką" telewizyjną, czym są drzwi z Maserati w porównaniu do np wypadnięcia z toru przez Stiga Koenigseggiem, startowaniem Mini ze skoczni narciarskiej, kilkadziesiąt wypadów z serii specjalny odcinek :) . Osobiście taki filmik na yt to ogromna reklama, sam jestem ciekaw co się wydarzy dalej i na 100% będę oglądał odcinek, duża oglądalność = duże zarobki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tak zastanawiam czy to jest na potrzeby programu czy 100% prawda :| ...? szczególnie moment gdzie maksymalnie szeroko otwiera drzwi jakby ledwo się mieścił :D

 

Coś w tym jest bo nigdy chyba nie było przesiadek pokazanych, tym bardziej na przystanku, w taką pogodę itp :o:o:o:o:o:o:o

 

 

Ale furki szkoda :/:/:/:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytujaca za jedną z gazet:

 

"Cały błotnik jest wgnieciony, słupek również. Drzwi wygięły się w drugą stronę aż do maski. Potem wróciły na zawiasach i zamknęły się. Całe są do wymiany. Na szczęście jest to mocny samochód. Jak z resztą widać, autobus też był uszkodzony. Na pewno naprawa takich drzwi to przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych - kończy Kornacki."

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.