Skocz do zawartości

Auto Świat Poradnik i Wielebny


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem iż poinformuje was -kolegów o wspólnym hobby o zaistniałym fakcie.

 

Z powodu problemów finansowych w tym sezonie nie miałem kasy na zakup nowych kosmetyków a już glinka się kończy i nie mam nic do skórzanej tapicerki.

W kwietniu zauważywszy możliwość zdobycia zestawu kosmetyków w gazecie Auto Świat Poradnik napisałem dość obszerną poradę na temat woskowania i porządnego przygotowania powłoki lakierniczej do sezonu letniego. Moja porada została wydrukowana w odpowiednim dziale po wcześniejszym odchudzeniu przez jakiegoś redaktora (wycieli trochę ponad 50%). Reszta została użyta do napisania dwóch innych artykułów na ten sam temat .

 

Wszystko umieszczam poniżej.

 

d379b0ca21d0f9b4m.jpg 84aecaa3dc6cdac4m.jpg 40f3729b646243eam.jpg 63868dcc5ce13ddem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano przeglądając ostatnio AŚ podczas pracy na jednej ze stacji paliw patrze i nie wierzę własnym oczom :shock: AŚ poleca zastosowanie glinki.... teraz juz wiem kto za tym stoi :) Gratuluję udziału w uświadamianiu społeczeństwa nt. dbania o auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem miesiąc temu golfa 4 czerwonego zrobionego tylko SONAXem woskiem twardym (czerwone opakowanie) bez glinki i bez cleanera i zrobiłem oczy bo nie mogłem uwierzyć ze taki super może być efekt. Poza tym na AŚ to i Sonax jest za drogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano przeglądając ostatnio AŚ podczas pracy na jednej ze stacji paliw patrze i nie wierzę własnym oczom :shock: AŚ poleca zastosowanie glinki.... teraz juz wiem kto za tym stoi :) Gratuluję udziału w uświadamianiu społeczeństwa nt. dbania o auto :)

 

Ja również podczas pracy na stacji paliw :D Przeglądałem AŚ i się zdziwiłem ;>

Ale z tego co czytałem "polecają" mycie na 1 wiadro, także :thumbdown:

Chociaż "często płuczemy gąbkę" się znalazło :roll:

 

Tak czy siak, miło było przeczytać w AŚ o paru szczegółach w Auto-detailing'u ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja nie chciałem tez przesadzać z opisem. 2 wiadra + zaproponować cleaner a nie politurę + wosk DJ lub Sealant DG to od razu za bardzo rzuca się w oczy a AŚ i odbiorcy tej gazety nie zakupią wosku za 35 zł za próbkę + reszta stuff'u. Kiedyś w tej gazecie był opis SmartWax i ceny tych kosmetyków drastycznie odbiegały od całego założenia gazety.

text się piszę pod odbiorce i jego kieszeń. Jak ktoś zakupi glinkę w sklepie i zacznie jej używać to będzie już duży sukces tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że glinką nie można biedy narobić,bo już widziałbym te tytuły.

 

o kolego, nawet żółtą od valet pro można narobić pięknych hologramów jeśli nie ma poślizgu tylko sama woda

Mój pierwszy raz z glinką to było właśnie owe połączenie,woda +żółta VP i jakoś biedy nie narobiłem,teraz trochę bogatszy w wiedzę,zawsze czegoś tam kapnę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.