Skocz do zawartości

Naprawy typu smart


Globy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

dkk, Robota jak najbardziej Profi, co mi się podoba :)

 

Orientuje się ktoś czy na Dolnym śląsku jest jakaś firma

co specjalizuje się w naprawach Smart :?:

Bo parę rzeczy i u mnie by się znalazło.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
dkk, Robota jak najbardziej Profi, co mi się podoba :)

 

Orientuje się ktoś czy na Dolnym śląsku jest jakaś firma

co specjalizuje się w naprawach Smart :?:

Bo parę rzeczy i u mnie by się znalazło.

 

Pozdrawiam

 

Ano jest na Dolnym Śląsku takowa firma. W samym Wrocławiu i zwie się Fleshcar.

http://www.fleshcar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale wrzucam. W halfordsie we Wrocławiu jest teraz wyprzedaż zestawów do napraw drobnych zarysowań. Są to odpowiednio 2 lub 3 markery w zależności od tego czy do zwykłego lakieru czy do metaliku/perły. Do tego są jeszcze jakieś małe aplikatory czy coś takiego. 15zł nie majątek więc kupiłem. Przetestuję może w weekend jak pogoda pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ano jest na Dolnym Śląsku takowa firma. W samym Wrocławiu i zwie się Fleshcar.

http://www.fleshcar.pl

Wiem dzwoniłem, ale z lakierem w ST225 nie jest tak łatwa sprawa jak przy innych, i lepiej pomalować cały element niż bawić się z odpryskami a później mieć piękna tęczę 4-5-6 odcienie na masce zderzaku i błotnikach

Nie wiem czy to dobry temat ale wrzucam. W halfordsie we Wrocławiu jest teraz wyprzedaż zestawów do napraw drobnych zarysowań. Są to odpowiednio 2 lub 3 markery w zależności od tego czy do zwykłego lakieru czy do metaliku/perły. Do tego są jeszcze jakieś małe aplikatory czy coś takiego. 15zł nie majątek więc kupiłem. Przetestuję może w weekend jak pogoda pozwoli.

Szczerze to nie wierzę w marker za 15 zł, u mnie w Halfords w NL są kity do napraw Smart i ceny są adekwatne od 30 do 60 euro, do rys, materiału/tapicerki/kokpitu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Wiecie może jak można niedużym kosztem samemu pozbyć się na desce dziur ? Mam tam wrzucone dodatkowe zegary "boost, oil temp" i chciałbym je przerzucić w słupek, a w okolicy o ile się orientowałem nie ma speca od smart repair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ShineMaster-pl, Jest S-Plus w Lublinie, ale nie wiem czy warto tam jechać. Od siebie polecam: http://www.autodent.com.pl/ - byłem tam kilka lat temu i znają się na rzeczy, ale czy wnętrze robią to nie wiem.

 

Również byłem, jakieś 3 lata temu, ale mam trochę inne zdanie... Znalazłem człowieka w Radomiu który poprawił pracę autodentu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem, jakieś 3 lata temu, ale mam trochę inne zdanie... Znalazłem człowieka w Radomiu który poprawił pracę autodentu ;)

 

Mógłbyś podrzucić namiary będę wdzięczny :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.