Skocz do zawartości

VW Passat B5FL 1.9 TDI LA6W Fresco Green


KeepeR

Rekomendowane odpowiedzi

Borek, dzieki, może się przydać

 

Po stojących w tle parasolkach myślałem inaczej

 

Jakieś tam podstawy znam ;) lampy kupiłem do namiotu bezcieniowego, myślałem że się przydadzą przy korekcie ale halogen okazał się lepszy.

 

W trakcie pracy jeden statyw się przewrócił bo wyniosłem na zewnątrz i troszke powiało :D niestety lampy się potłukły :|

 

Chyba coś było przy nim świdrowane bo widać sporo półokrągłych rys typowych po grubych pastach, albo MF jakiś siuwaks pozadzierała.

 

Kto wie co stosował moj tatus myjąc auto ;) zwykle widziałem jedno wiadro, brudną wode i jakas gąbke... niestety jak było zimniej zdarzało mi się widzieć jakąś szczotke :cry:

 

Oczywiście udzieliłem instrukcji rodzicom jak myć poprawnie auto, mam nadzieje że będą się do tego stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna relacja! :good:

Mam nadzieję, że mnie też się uda kiedyś doprowadzić samochód do takiego stanu, bo narazie czytam i zbieram wiedzę teoretyczną ;)

Jaką dyszę zastosowałeś do Marolexa?

Bo widzę, że jest to jeszcze coś innego niż ta spieniająca od Kwazara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowe za pozytywne opinie :)

 

Chyba był już jeden passat b5 po lifcie w PSB, użytkownik Bio wrzucał relacje.

 

iwan920 Napewno Ci się uda, zaczynasz od właściwej strony czyli najpierw teoria a później jak najwiecej praktyki ;)

 

Jeśli chodzi o dysze to kupiłem zestaw chyba też od Marolexa, w środku dwie podkładki filcowe od butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt robienie fotek w trakcie pracy nie jest takie łatwe ;) tym bardziej jeśli zdjęcia mają być w miare dobre.

 

Chciałem zrobić jeszcze kilka ciekawych ujęć, niestety tak mnie wciągneło że zapomianłem nawet o jedzeniu :D np. rano jakieś kanapki a kolejny posiłek o 18 bo przecież jeszcze tylko jeden element i ide jeść... :lol:

 

Mi osobiście podoba się to iż jest podane jakie środki są użyte i pokazane co i jak tworzą i do czego.

 

Zabieg celowy, sam się uczyłem na takich relacjach wiec niech inni teraz korzystaja ;)

 

Niedługo zabawa z czymś czarnym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt robienie fotek w trakcie pracy nie jest takie łatwe ;) tym bardziej jeśli zdjęcia mają być w miare dobre.

 

Chciałem zrobić jeszcze kilka ciekawych ujęć, niestety tak mnie wciągneło że zapomianłem nawet o jedzeniu :D np. rano jakieś kanapki a kolejny posiłek o 18 bo przecież jeszcze tylko jeden element i ide jeść... :lol:

 

Mi osobiście podoba się to iż jest podane jakie środki są użyte i pokazane co i jak tworzą i do czego.

 

Zabieg celowy, sam się uczyłem na takich relacjach wiec niech inni teraz korzystaja ;)

 

Niedługo zabawa z czymś czarnym :evil:

 

No właśnie o tym mowa ... sam jestem na etapie "uczenia się" i fajne jest to, że widzę co i jak ... i jaki efekt daje ...

Z niecierpliwością czekam na kolejną relację ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Passacik dostał ostatnio korektę lamp przednich, były nieźle zajechane :evil:

 

Niestety mam tylko zdjęcie lewej lampy przed zabiegiem bo prawą zaczynałem robić w nocy :P

 

imgp8196kopiowanie.jpg

 

imgp8201kopiowanie.jpg

 

imgp8202kopiowanie.jpg

 

imgp8203kopiowanie.jpg

 

imgp8212kopiowanie.jpg

 

imgp8221kopiowanie.jpg

 

imgp8222kopiowanie.jpg

 

imgp8231kopiowanie.jpg

 

imgp8248kopiowanie.jpg

 

imgp8253kopiowanie.jpg

 

imgp8254kopiowanie.jpg

 

imgp8283kopiowanie.jpg

 

Odrazu lepiej wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o opisie :)

 

Praca reczna papierkami 2000, 2500, 3000

 

Korekta FG500 na białym padzie flexi + FF3000 na zółtym

 

emes, kołpaki z powrotem na aucie ;)

 

Niedługo wrzuce jakies fotki po dobrym myciu i woskowaniu bo na aucie juz nic nie siedzi od dłuższego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sory na początku, że dopijam otwarte 2 lata temu piwo, ale mam identycznego passata (tylko w 100razy lepszym stanie) w tym samym kolorze i chciałbym zadać pytanie. Otóż tak jak pisaliście ten lakier jest specyficzny... Nie dość, że twardy to jeszcze nie widać na nim zbytnio rys, ani swirli (musi być na prawde mocne światło to punktowo coś się dopiero wtedy zobaczy) to czy jest jakiś sens próbować ich niwelacji przy pomocy tricolor + Meg UC? Czy nie ma co się męczyć? i jeszcze jedno.. który wosk podbiłby jeszcze bardziej ten kolor? Interesuje mnie max wet look i ogólnie mógłby sprawiać wrażenie ciemniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.