Skocz do zawartości

Kulurystyka, fitness, itp....................zajawki :-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czytam temat to widze sami kulturysci hehe moze jakies zdjecia Panowie wrzucicie :-]

moze ktos mi ulozy plan treningowy w systemie 2 dni cwi dzien przerwy i 2 dni cw tak caly czas nie zwarzajac na weekendy!

oraz do tego diete !

cel sucha masa miesniowa

piorytet nogi i ramiona

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam temat to widze sami kulturysci hehe moze jakies zdjecia Panowie wrzucicie :-]

moze ktos mi ulozy plan treningowy w systemie 2 dni cwi dzien przerwy i 2 dni cw tak caly czas nie zwarzajac na weekendy!

oraz do tego diete !

cel sucha masa miesniowa

piorytet nogi i ramiona

z gory dzieki

_________________

 

staz ok 12 lat

 

Przy tym stażu to już jest się w temacie chyba :o i ma się za sobą wszystkie rodzaje treningów, metod, suplementacji, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie ale zawsze ktos cos moze doradzic ,nie wolno sie zamykac na informacje :-]

moze na jakim spocie porobimy zdjecia golych klat w odbiciach naszych wozow :kox: hehe

wiem jedno dieta jest najwazniesza suple to dodatek te co teraz produkuja sa masakra ,nie wiadomo co jest w nich i w jakich dawkach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wiecie jak to jest z lekarzami, np. diagnoza uszkodzony staw w łokciu proszę nie ćwiczyć przez 6 miesięcy... Niestety mało jest dobrych lekarzy co potrafią coś zadziałać, kupię sobie ten flexit drink bo widzę, że kosztuje grosze. Maści jakieś używałem, ale typu ketonal, kupa nic nie pomogły :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SewerynD, najlepiej z takimi urazami iść do lekarza sportowego. bo w normalnych przychodniach to niestety tak jak piszesz. prosze nie ćwiczyć pół roku i przejdzie. kiedyś chodziłem z takimi rzeczami do COMSu na wawelskiej i faktycznie potrafili coś doradzić. nie miałem praktycznie zadnych przerw w treningach a swego czasu trenowałem koszykówke, praktycznie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

wznawiam temat bo u mnie ostatnio ze zdrowiem cienko to mało powiedziane szczerze mówiac... jak dbacie o dietę i sporo ćwiczycie? Ja mam 31 lat a ostatnio wylądowałem w szpitalu z przedzawałowym... muszę przejśc na dietę i zacząć się bardziej ruszać. Czytałem trochę o diecie http://www.biomedical.pl/mezczyzna/diet ... -6270.html ale jak Wy tak w praktyce sobie radzicie z tymi rzeczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie siłka, plus staram się trzymać dietę. Mam takie skłonności do tycia, że praktycznie całe życie na diecie, co zrobić ;) Coś tam udało się zrzucić, teraz głównie skupiam się na budowaniu masy mięśniowej, a nie tylko na paleniu, ale co zrobić.

 

Wiele osób musi mieć jakiś bat nad sobą. Czy to wirtualnego trenera, czy też personalnego w siłowni, próbowałeś czegoś takiego ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie planuje kupić atlas do ćwiczeń , problem w tym że wybór jest spory i ciężko się zdecydować.

Gram raz w tygodniu w siatke, rower jak nie pada i basen raz w tygodniu. Cel to poprawić żeźbe i wzmocnić kręgosłup bo coraz częściej zaczyna dokuczać.

Coś doradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]ralfs[/ref], nie kupuj atlasu. Nie ma to sensu z tego względu, że kosztuje dość sporo a po niedługim czasie braknie obciążenia. Wnioskuję, że chcesz ćwiczyć w domu. Kup sobie drążek rozporowy albo ewentualnie jeśli masz swoje podwórko wyspawaj konstrukcję. Do tego hantle - docelowo żebyś miał po 20kg jedną. Jakiś gryf żeby urozmaicić ćwiczenia i na dłuższy czas wystarczy.

Niestety najlepszą opcją jest karnet na siłownię. Sam wiem czego mi brakowało/brakuje w domu. Cięzko w domu zrobić porządny martwy ciąg a to na plecy pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]ralfs[/ref], nie kupuj atlasu. Nie ma to sensu z tego względu, że kosztuje dość sporo a po niedługim czasie braknie obciążenia. Wnioskuję, że chcesz ćwiczyć w domu. Kup sobie drążek rozporowy albo ewentualnie jeśli masz swoje podwórko wyspawaj konstrukcję. Do tego hantle - docelowo żebyś miał po 20kg jedną. Jakiś gryf żeby urozmaicić ćwiczenia i na dłuższy czas wystarczy.

Niestety najlepszą opcją jest karnet na siłownię. Sam wiem czego mi brakowało/brakuje w domu. Cięzko w domu zrobić porządny martwy ciąg a to na plecy pomaga.

 

Dzięki za rade.

 

Myślałem kupić coś do 3000 , ale może lepiej pokombinować w domu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atlas jest ok ale jak masz dużo miejsca i jeśli kupisz porządny a nie zabawke. (porządny zajmuje sporo miejsca) jeśli odpuścisz atlas to podstawa hantle (cuda mozna nimi robić, mozna popatrzeć na youtube ile jest ćwiczeń z uzyciem hantli) + ławeczka (tu też zamiast sztangi mozna użyć hantli do treningu klatki). Martwy ciąg trudno zrobić w domu ? z czym jest taka trudność ? jeśli sie ma troche sprzętu typu sztanga/hantle to nie ma problemu. Do 1000 zł atlas będzie kiepski, może inaczej, dziwnych rozmiarów :) jak ktoś jest wysoki i postawny to na takim atlasie sie bedzie męczył, one są dobre dla gimnazjalistów. Wiem bo znajomy kupował synowi 15 lat takie coś i na niego to jest w sam raz ale jak ja usiadłem to ciężki temat był aby na tym ćwiczyć. (A poskręcać dziada to masakra jakaś) aczkolwiek przez rok nic sie nie rozpadło ani nie urwało materiały są w miare solidne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], Moim zdaniem zrobienie martwego ciągu w domu jest problematyczne. Skompletowanie obciążenia około 140kg to spory koszt. Do tego porządna sztanga i miejsce gdzie to składować. Jeśli masz dom jednorodzinny i kasę to spoko. W bloku jak dla mnie problem. Ale dla chcącego nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.