Skocz do zawartości

Kulurystyka, fitness, itp....................zajawki :-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam 190cm wzrostu i ważę 95kg chciałbym zrzucić z 10kg. Basen dobrze działa?:D

 

najlepiej działa pójście do dietetyka. Kolega, jakieś 176cm z 95 zszedł prawie do 80 w 40 dni praktycznie na samym jedzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie rekordy siłowe??

 

Ja właśnie za bardzo nie mam czym sie chwalić, ogólnie barki,plecy jakoś plusuja to klatke mam cięzko rozbujać z siła ale max to 120 kg i ni chu chu więcej....bareczki tak 90 kg. Ogólnie biorąc pod uwage mój staż i mase to nima szału ale cóż taka genetyka i złe nastawienie bo tylko na Mase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie za bardzo nie mam czym sie chwalić, ogólnie barki,plecy jakoś plusuja to klatke mam cięzko rozbujać z siła ale max to 120 kg i ni chu chu więcej....bareczki tak 90 kg. Ogólnie biorąc pod uwage mój staż i mase to nima szału ale cóż taka genetyka i złe nastawienie bo tylko na Mase

 

To masz ten sam problem co ja miałem bardzo długo :/ Klatka max 120 a barki 100kgx6

 

Ale trening typowo silowy zrobił cuda - ostatnia seria 180kgx1 jednak nie podniesione :?

Barki więcej nie zakładam - boję się o kontuzję :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do basenu to po za kondycją nic mi nie dał :thumbdown:

 

Od 2 tyg mam dietę :) jakiś podstawowy sprzęcik w domu (ławeczka, hantle). Od jutra godzinne treningi przez 2 tyg na rozruszanie mięśni. Od maja siłka pełną parą :-]

 

Mam 177cm i 76kg chce zejść na 68kg i potem rozwój mięśni - rzeźba.

 

Może ten temat mnie jeszcze bardziej zmotywuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, teraz właśnie na nowym stuffie chce zapodać coś siłowego i zobaczyć efekty, jako priorytet wybieram klatkę choć bardziej kuszą mnie barki. :P Przetrzymac trening jakies 1/5 mies lub max 2 miechy i poźniej niestety ale zwiększyć aero i jakiś plan redukcji ze względu na ślub we wrześniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, dobry temat :D no ta... mafia musi jakoś wyglądać :D:P

 

Ja chciałbym z 91kg zejść tak do 83 kg w tedy z pod warstwy tłuszczu będą widocznie może mięśnie :lol:

 

klatkę by się przydało zrobić :dontknow:

 

cash, jestem tego samego wzrostu no 178cm i chcesz zejść do 68 kg? nie za mało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cash, jestem tego samego wzrostu no 178cm i chcesz zejść do 68 kg? nie za mało ?

 

kiedyś od tego zaczynałem - podnosiłem przy tej wadze 68 125kg -19lat :-]:-]

 

[ Dodano: 15 Kwiecień 2012, 21:40 ]

dzinkins, dobry temat :D no ta... mafia musi jakoś wyglądać :D:P

 

Wygląd robiony do marki auta i miejsca zamieszkania 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 190cm wzrostu i ważę 95kg chciałbym zrzucić z 10kg. Basen dobrze działa?:D

 

CKD aeroby i interwały. Jak robiłem wycinkę półtora roku temu w ciągu 6msc z 108kg zszedłem do 83kg. Z siłą nie było aż tak dużej różnicy. Wagę tą trzymam do tej pory ale już nie długo :-]

 

Ogólnie to od roku nie zaglądałem na siłownie bo wracałem do zdrowia po setkach angin i mononukleozie. Ale zamierzam zrobić powrót i do tego tennis.

 

178cm i chcesz zejść do 68 kg?

 

Jak robisz wycinkę to sobie kontrolujesz wagę, u mnie na początku miało być 90kg ale nie spodobało mi się to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 177 cm i 69 kg, tłuszczu trochę jest. Chodziłem w zeszłym roku raptem 4 miesiące 2 razy w tygodniu na siłke, myślałem co jem i jakies efekty były.

 

Teraz na wiosnę ze dwa razy próbowałem ale jakoś... brak motywacji i po 2-3 dniach odpadałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem plecy, nogi i barki to podstawa treningu. :good: Klatka na samym końcu.

Częsty błąd wśród młodych chłopaków zaczynających swoją przygodę z kulturystyką.

Tylko klata i klata, a później za bardzo ściągnięta i łażą jak szympansy :D

Tak mnie nauczyli w Knockout Warszawa - kilka lat tam trenowałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temacik :good: . Mój staż ciężko określić bo były przerwy, mniejsze lub większe... powiedzmy 3-4 lata. Waga 83kg, wzrost 182cm czyli mizernie. Bicek 40cm, łydka podobnie :D ... Siła taka tam, wyciskanie na klatkę 135kg, martwy gdzieś 150kg, barki ćwiczenie na wyciskanie hantlami, 35kg hantla x4. Nie wiem co jeszcze napisać, chodzę na siłownie 3-4 razy w tyg. sumplementy to w całym moim życiu dwa opakowania białka i jedno BCCA. Rowerek, basen wplatam w tok ćwiczeń, teraz jak już jest coraz cieplej trzeba pomyśleć o bieganiu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba takie bardziej dwa światy, bo mój trening opiewa większą ilość powtórzeń, bardziej wytrzymałość i sprawność nie chcę się zlać lub ruszać się jak "wóz z węglem"

 

Teraz jestem na tym etapie 15powtórzeń i powiem że nigdy tak ciężko nie było :/:?:cry:

 

a deprecha taka że ciężary poleciały prawie o połowę :x:x:x:wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa, masa masa... 186cm/70 w styczniu, dziś 82kg i 42 czystego bicepsa i jak na razie 110x8 w czwartej serii na klatę, 70 sztanga na barki i dalej Masa bo wciąż jej mało :) nieco zalany tylko i wyłącznie brzuch, ale bardzo ostro atakowany raz w tygodniu / spięcia / uniosy tułowia z 20kg kołem na klacie / powolne podciąganie kolan na drążku.

 

Nogi na razie słabo ale do przodu bo około 70 na standze w przysiadach 8x w 4 serii bez blokowania kolan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.